Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szív körüli fájdalom? Mi lehet?

Szív körüli fájdalom? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete kezdődött. Elkezdett fájni a szívem körül, aztán magas vérnyomásom is volt. Elmentem az orvoshoz és azt mondta hogy az energiaital miatt (ittam 1 évig napi 1-et),de semmi baja a szívemnek, csak hagyjam abba. Aztán már kb. 3 hete nem ittam 1 darabot se, de még mindig fáj és gyakran a vérnyomásom is 150-es, a pulzusom pedig 70-80-as. Most azt találták ki hogy elvonási tünetek, kedden megyek szívultrahangra ahol állítólag ki kell derülnie hogy mi ez de én már kételkedem abban is. Szerintetek mi lehet?
2017. dec. 9. 20:23
 1/2 anonim válasza:

Most tényleg tőlem várod a megoldást egy orvos helyett?

Ha azt írom hogy a szívroham előjele akkor kezded is írni a végrendeletet? Vagy ha megnyugtatlak hogy semmiség akkor nem is figyelsz az orvosra és lehet hogy ezért meghalsz pár nap múlva ?

2017. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szív az érdekesen tud fájni az szorít és kiterjed a bal karba vagy nyakfelé de mindenképpen jelentkezik légszomj mellette a 150 es vérnyomás az magas bár napi szintű enegia ital fogyasztás után még örülj hogy csak ennyi
2017. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!