Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavar? Súlyos?...

Szívritmuszavar? Súlyos? Meghalok? Össze-vissza ver a szívem. Már el is ájultam miatta

Figyelt kérdés
Na, minden az egyik tesi órán kezdődött. Nagyon keményen hajtottam és csináltam a gyakorlatokat és egyszer csak elkezdtem furcsán látni, gyorsan vert a szivem és elájultam. Elvileg rángatóztam is. Meg minden. Ez pont egy hete történt. Amikor magamhoz tértem tök alacsony volt a pulzusom. Orvosnál voltam, azt mondta neurológiára menjek a rángatózás miatt. De szerintem a szivemmel lehet valalmi. Ma is ez volt. Vagyis még mindig nem vagyok jól. Megit olyan ájulás közeli állapotba kerültem, a szivem még mindig össze-vissza ver. Mondjuk már egy kicsit jobb. El is kezdtem idegeskedni mert egyedül vagyok itthon. Azt hiszem, hogy mindjárt összeesek és meghalok. Nagyon félek emiatt és csak még gyorsabbesz a pulzusom. Van amikor jobban vagyok 1-2 másodpercre aztán megint nagyon gáz. Mi lehet ez?volt már valakinek?? El fog múlnii??? Meg fogok halnii??? 14/L

2017. dec. 4. 14:01
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem menj el egy masik orvoshoz is!

Hatha tobbet tud mondani.

Addig is probalj megnyugodni,igyal sok vizet kimeltesd magad.

Esetleg ha lepihensz nem jobb?

2017. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi alapján bármi lehet. A háziorvos nézzen meg és küldjön el teljes kivizsgálásra (vérnyomás, EKG, terheléses vizsgálat, szívultrahang ha kell), ott megállapítják majd, hogy van-e szervi problémád. Hogy most így otthon ülve is ideges vagy, ez már csak következmény, stresszeled magad hogy mi lehet.
2017. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Változó. Az előbb járkáltam egy kicsit a lakásba és jobb lett. De mist megint nagyon rossz. És még a hátam is fáj. Vagy olyan mintha valami rá lenne rakva hátulról a tüdőmre. Amikor az előbb lefeküdtem rosszabb lett.
2017. dec. 4. 14:15
 4/9 A kérdező kommentje:

Háziorvos már látott. Azt hiszi epilepsziás vagyok

Neurológiára küldött. Jövő hétfőn megyek. De nagyon félek, hogy azt meg se élem

2017. dec. 4. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne élnéd meg? Fiatal vagy, És ez akármitől lehet-még az is lehet hogy igy jön ki rajtad a stressz, semmi szervi bajod nincs mellette...
2017. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igeeen, mondták egy páran, hogy ez valszín stressz is lehet. De én nem érzem magam stresszesnek. Monfjuk kitűnő tanuló vagyok, most jön a suliváltás, ilyenek. De nem érzem magam különösen stresszesnek.

Most kicsit jobb. Már nem ver annyira össze-vissza

2017. dec. 4. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Feküdj hanyatt az ágyban, vegyél egy nagy levegőt és tartsd bent, utána kezd el préselni a hasad úgy 4-5 másodpercig, jó erősen.


Ezt úgy kell csinálni mintha csukott szájjal ki akarnád fújni a levegőt.


Nem baj ha az arcod lufiszerűen felfújódik :D

A lényeg, hogy jó erősen próbáld meg kifújni a levegőt de ne jöjjön ki levegő, csak préseld.

4-5 másodpercig.


Próbáld ki és írd meg nekem, hogy mi történt utána.

2017. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam de köszi a válaszokat. Nagyjából el is múlt. Azért még mindig nincs teljes valóságérzetem.
2017. dec. 4. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól vagy?:)
2018. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!