Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérvétel után ez mitől?

Vérvétel után ez mitől?

Figyelt kérdés
Már másfél hete hogy vérvételen voltam viszont mikor már szurta a vénát fájt(pedig eddig soha nem volt ilyen és mi dig hozzájárok mióta babás vagyok.)És be is lilult ami azóta javult de nem múlt el valami t a szuras helyen még mindig meg van picit duzzanva ez trombozis lehet ,nagyon félek
2017. dec. 10. 21:05
 1/7 A kérdező kommentje:
2017. dec. 10. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj teljesen normális:)
2017. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez semmiség. Szinte kizárt, hogy trombózisos.


Az én karom volt már vérvételek után sötétzöld, kék, lila, de közel fekete is, olykor 3-4 hétig...

2017. dec. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vér kiszaladt a szövetek közé. Csak, mint szakmabeli, megkérdezhetem, hogy vérvétel után behajlíttatta veled a kezed vagy azt mondta egyenesen feszítsd ki?

Az szokott lenni a baj, hogy csomóan behajlítják a kezüket és ennek köszönhetően alakul ki..

2017. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez el fog mulni vagy nagy bajom lehet ebből mivel kezeljem ?:( Behajlitatták velem
2017. dec. 11. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
El múlik ne aggodj.:) semmi bajod nem lesz!
2017. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor az volt a baj, hogy behajlíttatták. Sosem szabad, mindig kinyújtva és erősen rányomni bucit, amit kapsz.:) Persze függ a szúrási technikától is, de az esetek zömében ezért lesz ott lila,kék, zöld stb folt.

Amúgy igen, fel fog szívódni, pár hét de azután nyoma sem lesz.

2017. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!