Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon elváltozott anyajeggyel...

Nagyon elváltozott anyajeggyel hova menjek? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Esküszöm nagyon félek, az előbb majdnem összeestem a tükör előtt.

Volt a hátamon egy nehezen látható helyen egy anyajegyem, 1 centi átmérőjű, kicsit kitüremkedő anyajegy.

Nos fél éve kb. lekapartam véletlen mikor fekve nyomkodtam, mert volt alatta egy pattanás és azt akartam kinyomni, de lejött vele ez is, nem is tudtam, hogy azt nyomkodom.

Nos, azóta visszanőtt. Rendben volt.

Most sokat viszketett ott a hátam egy ideje, meg kitapintottam mellette egy pattanást megint, de nem merek/mertem hozzányúlni.

Nos már annyira idegesít, viszket, hogy az öltözőben addig tekergettem magam még megláttam. Vagyis először nem is mert meg se ismertem.

Halványbarna, rózsaszínes színű a fekete helyett és sokkal nagyobb. Valószínű, hogy pattanás is van megint alatta. Full nem ilyennek kellene lennie és irritál, ha ruha van rajtam.

Félek, hogy mi baj lehet. nem tudom hogyan lehettem múltkor olyan hülye, hogy lekapartam.


2017. dec. 10. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy begyulladt,de holnap az első utad a bőrgyógyászatra vezessen! Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, a melanóma általában szabálytalan formájú, sötét és vékony piros kontúrja van. Mindenesetre vegyél könnyes búcsút az anyajegyedtől.
2017. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Majd menny el vele borgyogyaszhoz ahol leszedik neked. És valószínu a pattanas ami miatt lekalartad vagy alatta van lehet be van gyulladva ő ebben is tud majd segiteni
2017. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De basszus majdnem dupla akkora és tiszta rózsaszín, pirosas körülette, belül és annyira viszket, hogy alig tudom megállni, hogy ne vakarjam le megint. Most lyen hűsítő testápolóval kentem be, így kicsit elviselhetőbb.

Nem tudom lefotózni, mert magamnak is alig látom.

Nem gondolok semmire, csak nagyon elegem van.

2017. dec. 10. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos elég könnyen előfordulhat, hogy rosszindulatúvá vált. Viszket, nőtt stb.

Számos formában megjelenhet, közel sem biztos, hogy pirosnak kéne lennie.

Irány a bőrgyógyászat amilyen gyorsan csak tudsz!

2017. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!