Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Az a problémám ha keveset iszom pl nincs idöm akkor egy idő után csip éget a vizelet. Ha normalisan tudok inni napi 3 litert akkor úgy mondjuk nincs gond. Csak ha nagyon keveset birok inni 10-12 ora alatt. Akkor mintha full savas lenne a vizeletem. Parszor megnéztem full zavaros, uszkalnak dolgo benne. Volt prosztata vizsgálatom töbször, vérböl is, ultrahang, vérvétel, laboros vizelet, tenyésztés hugycsőböl 3 szor, vizeletböl minden jo minden negativ. Halom sok gyogyszert szedtem rá, gyogynövényeket amit csak lehet. 1 éve van ilyen gondom. Vizeletem lassan indul, de ha sokat iszom akkor minden szép és jó. Azért irok ide, mertsok dokinál voltam, urologusoknál, proktológusoknál, gasztronál senki se jutott ebbe előre. De valami van mert a vizeletem marha rossz, de csak kevés folyadéknál észlelhető ez. Néha marha hosszu fehér dolgok uszkalnak minta zsepi darabok. Baktérium gombara negativ. Doki se tudja. Flowmetria szűkületem sincs, vér nincs.

2017. dec. 15. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Én akkor is baktériumra gyanakszok. Ha keveset iszom,ritkán vizelek és elszaporodnak, ezért érzem égetö, meleg forro, csipönek ha vizelek valamint utánna is. Ha pedig folyamatosan iszom vizelek akkor nem birnak annyira elszaporodni. Ezt gondolom, de nem vok orvos.
2017. dec. 15. 19:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah és a sokat iszom szép tiszta halvány sárga amugy kevés folyadéknál narancs barna zavaros stb...
2017. dec. 15. 19:00
 3/3 anonim válasza:
Sajnos nem tudom de igyál tobbet mindig!!
2017. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!