Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak ezek a jelek?

Mire utalnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hónapja jelentkezett először hogy este hirtelen erős szúró mellkasi fájdalom kapott el, melyhez társult gombócérzés és ugyanolyan szúró torok fájdalom is. Dokinál voltam, volt vérvétel és EKG, semmi szivproblémának nem mutatták a jelét. Voltam túrázni, utána egyáltalán nem éreztem néhány hétig, most viszont megint előjött és majdnem napi szinten érzem este a tompa szúró szegycsonti fájdalmat. Köszönöm az információt!

2017. dec. 16. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet pl pánikbetegség, de nem ártana további vizsgálat, hogy kizárjanak más betegséget.
2017. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy talán refluxos? Az csinál ilyen tüneteket, nem a szív, a szív szorítani szokott
2017. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Reflux tüneteim csak akkor vannak, ha olyan ételeket, italokat fogyasztok, amik előidézik.
2017. dec. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!