Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet? Elmenje...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Milyen betegség lehet? Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Vasárbap hajnalban elég hideg volt, én épp akkor tekertem haza buliból egy (elég vastag) kabátban. Nem volt hosszú az út (2km).

Mikor hazaértem éreztem, hogy a hideg levegőtől fáj tüdőm.

Gondoltam lefekszek aludni majd elmúlik. Másnap nem is fájt.

Ma viszont random pontokon fá a hátam és a melkasom. Nem nagyon, nem légzéskor inkább testartástól függ.

Nincs lázam, közérzetem jó.


2017. dec. 19. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
izomláz
2017. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

>>...épp akkor tekertem haza buliból...

Nem lehet, hogy csak simán elestél a biciklivel - csak annyira részeg voltál, hogy nem emlékszel semmire?

2017. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon általános ill. megfoghatatlan tünetek, az orvos sem tudna velük mit kezdeni most. Eleve rossz ötlet volt hidegben kerékpározva letüdőzni a hideg levegőt. Annyit tehetsz, hogy vény nélkül kapható gyógyszerekből biztosítasz megfelelő mennyiséget otthonra, ha mégis éppen az ünnepek alatt törne ki valami kórság rajtad (lázcsillapító, fájdalomcsillapító, köhögéscsillapító, hurutoldó, C-vitamin).
2017. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem estem el.

Soha sem iszok annyit.


Meg sem eröltettem magam.

Viszont mostmár nagy levegőre fáj a melkasom, nem nagyon, kicsit. Elkezdtem köhögni többnyire szárazan.

Étvágyam van és lázam sincs.

Nem tudok orvoshoz menni

2017. dec. 20. 12:14
 5/5 anonim válasza:
Miért nem mész orvoshoz?Célszerű lenne. De ha nem akarsz/nem tudsz akkor meleg tea ,neocitrán,C vitamin ilyenkor akár 100mg is lehet. Jobbulást!
2017. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!