Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyton budos arad ki belolem?...

Folyton budos arad ki belolem? Szeptemberbe kezdodot eddig soha nem volt gondom, otthon nem erzem csak ha utazok vagy ulok masok eszrevettek rohadas szaga van es nem tudom eldonteni honnan jon?

Figyelt kérdés

Nem gombas a labam, nincsen huvely fertozesem, es mai napig nem izzadok en egy igenyes no vagyok , de megis ezt az inteziv szagot erzem de csak pillanatig de minden nap!

Es van h egy oran belul tobbszor is.

Nem merek utazni , mar depresszios vagyok mar etel dietat tartottam es az orvosok nem nagyon segitettek.

3 honapja van. Segitsenek kerem .

Haldoklom?



2017. dec. 19. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valamelyik ruha, ami rajtad van vagy táska? (ráömlött valami, ami elkezdett erjedni)

Ha otthon, full meztelenül nem érzed magadon, akkor nem a "te szagod".

2017. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
“Agyhalál” maximum. A fenti negatív diagnózisokat te döntötted el, vagy voltál fogorvosnál, nőgyógyásznál, bőrgyógyásznál, belgyógyásznál, és mind azt mondta, hogy semmit nem talált? Mondta egyáltalán bárki valaha, hogy szagod van, vagy csak te érzed? Ha utóbbi, akkor még egy jó pszichológus segíthet, és ezt már tényleg nem bántásnak szánom.
2017. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha elolvasnad rendesen lathatnad hogy irtam hogy mas is erzi rajtam kivul. Ez olyan szag amit nem lehet nem eszrevenni
2017. dec. 19. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Fürdesz minden nap? (komolyan kérdezem, nem kötekedés)
2017. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mansour ***** válasza:
Fogprobléma?
2017. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel azt írod, hogy igényes vagy, gondolom a napi tisztálkodás megvan. Ha tényleg nem érzed magadon meztelenül, akkor nem belőled árad.
2017. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy milyen kicsi a világ, tudom mi bajod lehet! Már egy valakinek segítettem itt ezen az oldalon a diagnózisban, és úgy érzem neked is tudok! Amik tüneteket leírtál (rothadás szag, stb) azok egybevágnak egy dologgal amit nagyon jól ismerek és szakértője vagyok. Kérdésem az lenne hogy nem kerültél valamilyen fertőzött állat közelébe, amig megsimogattál vagy megkarmolt, pl. egy zombi mókus, aminek következtében most átváltozol?
2017. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából 200 ember a világon ugyanazzal a problémával küzd: halszaguk, méghozzá rothadó halszaguk van. Persze nem a higiénia hiánya áll a dolog mögött, hanem egy genetikai szindróma. Az egyes kromoszómán található, a flavin-tartalmú monooxigenáz-3 (FMO3) enzimet kódoló gén hibája okozza a ritka elváltozást, mely szociális szempontból tönkre is teheti a betegek életét.
2017. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!