Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen fajta betegség lehet?

Ez milyen fajta betegség lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég influenzás voltam, de abból úgy ahogy kigyógyultam, csak még az orrom van kicsit bedugulva. Mostanában arra lettem figyelmes, hogy az arcomnak és a fejemnek minden jobb oldali része fáj. Fáj az ínyem, fáj az állkapcsom, fáj az arcom, arccsontom, a halántékom, a fejem, de csak a jobb oldalon. Ez mi lehet? Lehet valamilyen szövődménye az influenzának? Semmilyen fejsérülést nem szenvedtem, arra sem emlékszem, hogy huzatot kapott volna a jobb oldalam vagy ilyesmi. Sosem tapasztaltam még ilyet.
2017. dec. 20. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Valoszinü arcüreg gyuladás az influenza szôvôdménye.Ha van infralámpád melegitsd a fájos ooldalt,vagy mikroba melegits sót rakd egy ruhába és fekùdj rá.Még az is nagyon Jo szokot lenni ha fôzôl egy fazékba kamillateát fôléhajolsz a fejed takard le egy tôrôlkôzôvel és igy gôzôld.Holnap pedig a háziorvos.Ne hanyagold el meet veszéjes lehet.
2017. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Infralámpás melegítő van itthon, alvás előtt meg majd egy kis meleg sót is teszek az arcomra, hátha reggelre elmúlik.
2017. dec. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!