Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alsó lábszár görcs?

Alsó lábszár görcs?

Figyelt kérdés

Júliusban épp a városban töltöttem szabadidőmet a családdal, és hazafelé jövet begörcsölt az alsó lábszáram. Ráadásul nem is csak az egyik, hanem egyszerre mind kettő lábam, olyan szinten hogy ott ültem a járdán 10 percet mire hazatudtam magamat vonszolni.

Nem voltam vele orvosnál, úgy véltük a kálcium hiány miatt lehet. Azóta egy párszor még begörcsölt a jobb lábam, de azok nem teljes görcsök voltak, hanem csak olyan lazábbak(ezt sajnos nemtudom jobban megfogalmazni). Ez alatt azt értem hogy nem kell leülnöm a fájdalomtól, és még tudom is használni a lábamat úgyahogy, de érezhetően ott a fájdalom és görcs. Tegnap este is ilyen görcsöm volt, és most ma este is ugyanez. Kálcium hiány lehet a probléma? Vagy talán valami súlyosabb? 1 Évig otthon voltam mert nem volt se munka se suli, akkor nem használtam a lábamat annyira de október óta buszozás helyett sétálok az iskoláig, heti négyszer oda vissza 6-7 KM-t.

Még annyit hogy elég nagy stressz alatt vagyok, ha az befolyásolja valamennyire is.

18/F


2017. dec. 26. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Magnéziumot igyál, ne kálciumot.
2017. dec. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!