Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó, erős fájdalom a tarkón....

Csomó, erős fájdalom a tarkón. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Szóval ma reggel arra ébredtem, hogy a tarkóm bal oldalán egy kis csomó van(mozog). A körülötte lévő izmaim erősen fájnak, nem tudom balra fordítani a fejem. Időnként átmegy a fájdalom a vállamba és a fejem aljába is. Mi lehet ennek az okozója? Hogyan tudom kezelni?

2017. dec. 26. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, beállt a nyakad. A csomó nagy valószínűséggel izomcsomó: [link]


Masszás segíthet, óvatosan mozgasd is. Lassan fog javulni, talán napok is, mire rendbe jön. Nekem is volt ilyen, borzasztóan kellemetlen.

2017. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mostanság a hillvital mesterbalzsamot hhasználom a nyakcsigolyák kimasszírozzására is, de használhatsz fekete nadálygyökér krémet is. Ha más nincsen, próbáld lóbalzsammal. Hamarabb megjavuull, mint csak szárazon.
2017. dec. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!