Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem távozik teljesen a széklet...

Nem távozik teljesen a széklet! Faj a hasam es szerintem laktozerzekeny vagyok?

Figyelt kérdés
Reggel elszoktam menni wcre,legtöbbször megy a hasam es kijon minden.Bármit eszem étel utan faj a hasam egesz nap.Ritkan ram jon 1szer a hasmenés,es faj a hasam megállás nélkül.Neha elmegyek wcre,ha fáj a hasam,most elmentem es kijott a székletem erőlködve,de kijott es meg indult a masik es kicsi jott ki belolle es nagyobb kisebb darabos kilót,es nyomom nem jon ki,faj a hasam,az bent marad es visszahuzni nem tudom,visszahuztam es alig jon vissza,sot 600szor ki kell törölnom,hogy ne legyen olyan a seggem.Ez sokszor volt,kicsi kilót s nem távozik teljesen a széklet,ez miért van???nagyon rossz,eros szaga van es nem jon ki,visszahuzom kicsi visszamegy es 700szor kell kitorolnom es szaga van a gatyan.

2017. dec. 27. 17:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Rég mindig vérzett rs fájt,akkor se jott ki teljesen.De elmúlt es most is vérzett koze lehet?
2017. dec. 27. 17:49
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Reggel éhgyomorra 1EK tökmag-, vagy lenolaj, rá 2dl gyümölcslé, vagy hasonló. Ellenőrizd az étkezésed, hogy a széklet erőltetés nélkül távozzon. Kezdetnek használj valamilyen máriatövismag készítményt.
2017. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!