Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 1 szekletem van, laktozer...

Napi 1 szekletem van, laktozerzekeny vagyok, amikor ezsem vagy iszom tejet vagy valami faj a hasam egesz nap?

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkelek mindig faj a hasam nagyon nem birom,annyira,elmegyek wcre fosas kiserve kijon minden 5-6darab széklet kisebb.Es eszem valamit pl.Muzli vagy nem is eszem,akkor is faj a hasam par óráig.Napközben szem sokat,szokott fájni akkor is...de tobbet nem kell mennem wcre..Este mikor eszemaltalaban furdom meleg vizben,egész ste faj a hasam,valahogy elalszom es megint ugyanaz megy napról napra..Ez miért van?mit tegyek?laktózérzékenység??

2017. dec. 23. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ártana napi rendszer az étkezésben, ráadásul normális ételeket.

Hagyd el a tejterméket egy kis időre, egyél pirítóskenyeret, egy-két szelet sonkát, vagy párizsit, vagy finomabb tonhalkonzervet(az nem nehéz, és nem büdös)

aztán simán piritóskenyér sok citromos teával, tízóraita valami sovány hús, ebédre krumplilé leves, vagy köménymagos rántottleves, vagy csorgatott tojásleves...sóban-vízben főtt krumpli, virslivel, tea.


uzsonnára is valami magos kenyér durum búzából, vékony szalonnazsír, vagy szalonna, citromos tea. szalonna helyett valami tarja is lehet. persze pár deka.


aztán meglátod. ha kívánod, egyél szép piros kápiapaprikát, almát, gránátalmát.


ennyire futotta.


jobbulást kívánok.

és ne zabáld tele magad szaloncukrokkal, bájglikkal, meg óriási töltöttkáposzta gombócokkal.

2017. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,boldog karácsonyi ünnepeket!😉
2017. dec. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!