Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék tenni az egekben...

Mit tudnék tenni az egekben levő pulzusommal?

Figyelt kérdés

Már nagyon aggasztó mert nyugalmi helyzetben 100 körül van ha meg csinálok is valamit 140re is felmegy.

Voltam UH-n , terheleses vizsgálaton és 24oras holter vizsgálaton is. Azt mondtak semmi kóros nincs. Egy ideig szedtem betaloc -zok-ot de nem használt. Sokat stresszelek általában felesleges dolgokon.

Ilyenkor legszomjam van és ferre ver a szivem. Megalni ugye nem fog illetve agyvérzés vagy szívinfarktus??? A fejem iszonyat sokat faj. Napi 1szem 0,25xanaxot szedek reggel.

22/L


2017. dec. 28. 08:45
 1/7 szántóvető ***** válasza:
a 140-es pulzus önmagában nem gond.ha ettől tartósan magasabb az inkább a vesékre káros.az agyvérzés/infartus/tödőembólia vérrögtől alakul ki,ami a vérsűrűséggel függ össze ha jól tudom.de biztosan van valami bajod aminek nem ártana utánajárni.csináltak teljes vérképet?sportolni/futni szoktál?
2017. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nem merek mert felek megáll a szivem mert elfárad . Amióta ez van semmit sem sportolok:/
2017. dec. 28. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, pedig erre már gyógyszert KELL szedned. Szinte duplán dolgozik a szíved, magyarul egy nap alatt két napnak megfelelő mennyiséget ver - ez nem egészséges.

Keress fel egy másik orvost! Vagy legalább a háziorvossal írass fel sima 10 mg-oa Betalocot. Ez nagyon kis mennyiségű, de egy fél szem sokat tud segíteni. Viszont tényleg menj el másik kardiológushoz, ő fog majd neked normálisan gyógyszert beállítani. Nekem is ilyen problémáim vannak. Ne aggódj, nem lesz semmi gond, csak gyógyszert kéne szedned. A Xanaxra pedig inkább ne szokj rá.


20L

2017. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arról 5 év után nagy nehezen kínok árán leszoktam . Ez amit szedek semmi ahhoz képest. Sőt... van itthon betaloc 25mg mert régen azt szedtem . A felet bevehetem????
2017. dec. 28. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Irány az orvos, addig keresd a megfelelőt, míg kell, ne a Xanax-tól várd a megváltást, az egyáltalán nem fogja megoldani a dolgot.
2017. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
a testi tüneteket,légszomjat nem oldja meg a xanax.
2017. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van igen
2017. dec. 29. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!