Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem? Előző ciklus 21...

Mi van velem? Előző ciklus 21 napra,10 napig véreztem, antibiotikum és norcolut szedést követően az előzőhöz képest 22 napra megjött,4 napig tartott. Libidóm az egekben. Hányingerem van.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes? Vagy valami hormonzavar. Menj el egy vérvételre.
2011. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem védekezünk, mert szeretnénk babát, de már 3 éve próbálkozunk. most ez a vérzészavar miatt kb 3 hétig nem szeretkeztünk, viszont kb. 1 hete majdnem minden nap. nem tudom ilyen hamar érezhetem-e, nem hiszem. hacsak nem voltam már az előző ciklusnál terhes. doki ezt a lehetőséget nem említette.
2011. júl. 2. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A teszt nem lett pozitív? Szerintem azért ezek elég jellemző tünetek, anyukám azt mondta, hogy ő is meg az ismerősei közül is aki rosszul volt a terhesség alatt, mindenki a terhesség legelején, a beágyazódás környékén.
2011. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vettem tesztet, mert a sok csalódás miatt már nem merek, de most lehet, hogy mégis megpróbálom. Eddig nagyon rá voltunk görcsölve a babaprojektre, de az utóbbi időben, kb. 4-5 hónapja nem is nagyon jutott eszembe, annyi más dolog volt az életünkben amivel foglalkozni kellett. költözés, munka stb.
2011. júl. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!