Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Euthyrox, Letrox stb ami...

Euthyrox, Letrox stb ami pajzsmirigy alulmükődésre van gyógyszer tudtátok tönkre teszi szervezetetek?

Figyelt kérdés

Pl.elsősorban szíveteket.

Nekem 20 éve olyan magas pulzusom nagyon

Amikor szültem igaz több mint tíz éve ,alig mertek elaltatni ,császárral szültem,valami 120 felett volt pulzusom,de én mondtam dokinak nekem mindig annyi..

A gyomrotokat emésztés tönkre teszi.Meg az az állandó hányinger és hányás amit okoz.Minden szerveteket.

Tönkre teszi inzulin színtettetek

Bebízonyították ,hogy cukor betegséget okoz ez gyógyszer.

Mellette még egyéb más komoly tűnetteket okoz pl.aludni se tudtok tőle.

Minden szervet tönkre tesz.

Franciaországban az összetételétt is megváltoztatták.De én nekem tuti soha többet nem kell ez szar gyógyszer!!!

Több bajom van tőle mint előtte.



2017. dec. 31. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert a pajzsmirigy alulműködés, főleg ha súlyos, az jobb?
2017. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én márt az orvosokba se hiszek

Azt mondták az én pajzsmirigyem teljesen elsorvadt.Több orvos megállapította.

Ha az én pajzsmirigyem elsorvadt volna az egész akkor márt rég meghalltam volna!!!

Nem szedem gyógyszer egy ideje

2017. dec. 31. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mutass nekem egy olyan gyógyszert ami nem.

Amit tartósan szed az ember, vagy az orvosok nem figyelnek oda az emberre egy kicsit sem, az mind tönkre vág hosszútávon.


Amúgy meg ha elolvasod tüzetesen a leírását a gyógyszereknek, ott van valahol a végén, hogy jelentsd, jelezd, ha szokatlan tüneteket veszel észre, a cím ott van, megvan adva.


Én is szedtem valamit, valamire, létezik vagy 1000 fajta ebből a gyógyszerből, de marha nagy ráérzéssel, pont kiválasztotta a balf @ sz orvos azt az egyet ami patkányméregként hat(ott) XD

2017. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sőt még vérvételbe se hiszek!!!
2017. dec. 31. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
És veszélyezteted a gyermekedet is, vagy azért őt elviszed orvoshoz, ha beteg?!
2017. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó

Bocsi te nagyon hülye vagy

Miköze az én pajzsmirigy betegségemnek a gyerekemhez?

2018. jan. 1. 01:22
 7/13 A kérdező kommentje:

Ebbe TSH vizsgálatba nem hiszek

Ha pajzsmirigy ultrahang semmilyen elváltozást nem mutatt ki akkor egy ilyen laborba higyek?

Ha beszedem pajzsmirigy gyógyszer rosszabbul vagyok?Amugymeg semmi bajom.

Egy ócska laborba higyek???

Másik amikor gyerekemmel voltam terhes rossz lett hormonvizsgálatom,azt mondták fogyatékos lesz gyerekem,elmentem ultrangra,semmit nem mutattak ki.Minden rendbe.

Hány nőtől vettél el egészséges gyerekét egy labor mintából gondolval ,hogy beteg lesz?Nagyon szégyen ez....

2018. jan. 1. 01:27
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Hülye, aki mondja. Tanulj meg világosan fogalmazni, te depressziós tyúk.
2018. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Te hülye.

Azért mert leírom az igaszságot én vagyok depresziós?

Most őszintén ott laborba van szíve az embereknek meg akik ezzel foglalkoznak,az alapján pl.megállapítani hogy valakinek nem lesz egészséges gyereke?

ultrang sima,se dimenziós nem mutatt ki semmit!!!Aszerint minden rendben.

Ugyanez igaz a pajzsmirigyre is nehogy márt egy TSH eredmény alapján állítsanak fel diagnózist közben pajzsmirigy ultrahang semmi eltérést nem mutatt ki.

van szíve az ilyen embereknek?

sűlyedjenek a föld alá...

2018. jan. 2. 09:27
 10/13 anonim válasza:
74%
Másnak meg segít, nem lehet általánosítani...Ezeknek a kirohanásoknak semmi értelme...
2018. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!