Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Euthyrox, Letrox stb ami...

Euthyrox, Letrox stb ami pajzsmirigy alulmükődésre van gyógyszer tudtátok tönkre teszi szervezetetek?

Figyelt kérdés

Pl.elsősorban szíveteket.

Nekem 20 éve olyan magas pulzusom nagyon

Amikor szültem igaz több mint tíz éve ,alig mertek elaltatni ,császárral szültem,valami 120 felett volt pulzusom,de én mondtam dokinak nekem mindig annyi..

A gyomrotokat emésztés tönkre teszi.Meg az az állandó hányinger és hányás amit okoz.Minden szerveteket.

Tönkre teszi inzulin színtettetek

Bebízonyították ,hogy cukor betegséget okoz ez gyógyszer.

Mellette még egyéb más komoly tűnetteket okoz pl.aludni se tudtok tőle.

Minden szervet tönkre tesz.

Franciaországban az összetételétt is megváltoztatták.De én nekem tuti soha többet nem kell ez szar gyógyszer!!!

Több bajom van tőle mint előtte.



2017. dec. 31. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
en is letroxot szedek es kepzeld semmi bajom tole, amiota szedem lement a TSH-m, fogytam, es kevesbe vagyok faradt.... azt tudom neked tanacsolni ha te tenyleg ilyen hulye vagy, akkor ne is szaporodj. hinni meg a templomba kell nem a laborba. ismet egy okos tyuk, aki azthiszi okosabb az orvosoknal. fogadok , hogy kavezol, cigizel meg pialsz mellette attol vagy ilyen hulye es attol van gatyan a szervezeted... erdekes nekem 3,5 korul van a cukrom, de en nem is tomom magam a mekis fankkal meg a tabla csokikkal. nyugalmi allapotban a pulzusom 50 korul szokott lenni, mert sportolok, gondolom ez nem mondhato el rolad...
2018. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
76%

Kedves Kérdező! Nekem születésem óta nem- vagy súlyosan alulműködik a pajzsmirigyem. Tetszett írni, hogy ha nem szedi be, akkor sem történik semmi. Na, már most. Mikor én nem szedtem kollégista időmben egy hétig, utána az eredményem nagyon kusza lett, plusz remegtem, meg idegrángásaim jelentkeztek és hajam is kezdett hullani. Miután újra visszaálltam a szedésére, sokkal jobban érzem magam. Attól még, hogy valami nem válik be magánál, nem kell általánosítani, mivel lehet maga az a 100-ból 2. Ember, kinek ez nem játszik. Vérnyomásom amúgy nekem még alacsony is, pulzusommal egyetemben. Lehet kiskoromban túl sem éltem volna, de az biztos, hogy súlyosan értelmi fogyatékos lettem volna, valamint túlsúlyos. Így pedig, hogy szedem inkább néznek anorexiásnak, mintsem túlsúlyosnak. Utólagosan még megjegyzem, hogy az indulatait meg kellene tanulnia, hogyan tudná kezelni. A világban majdnem 7 milliárd ember él. Nem fog minden embernek egyezni a véleménye. Szedje csak a homeopátiás természetbogyóit, majd mesélje el azt is gyermekeinek, hogy mennyire hatásos a homeofogamzásgátló, meg a többi faluvarázslója által összekutyult csodalötty.

Üdvözlettel, egy 17 éves Euthyrox használó.

2018. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, egészséges lett a baba?
2020. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!