Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula megnagyobodás mitöl?

Mandula megnagyobodás mitöl?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van kb majdhogynem egy éve kezdödöt folyamatosan azt érzem a torkomba mintha lenne ott valami és márt egyre kellemetlenebb nem fáj meg semmi ijesmi (talán egy két napot fájt) az orvos nem tudja meg mondani mitöl anyit mondot hogy a manduláim meg vanak duzadva azt mondta valoszinüleg gyomromtól vagy az elektromos cigitöl(fül orr gégész)

a gyomromtól nem hiszem mert savlekötöt irt fell szedtem is pár hétig az elektromos cigit is abba hagytam pár hétig de semmi változás nem történt valaki találkozot ijesmivel legyen szives irjon


2018. jan. 1. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tipikus orvoslás hahaha. Az nem merült fel benned, hogy miért kell savlekötőt szedned?! Miért nem táplálkozol úgy mint egy normális ember, ugyanis aki úgy táplálkozik , annak semmi szüksége savlekötőre..
2018. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sav lekötöt nem magamtol szedem orvos irta fell
2018. jan. 2. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Na erről beszélek. Hogy fogalmad sincs arról, hogy mit hogy kéne, hanem szeded amit az orvos felír. Szerinted az normális, hogy egy embernek savlekötőt kelljen szednie?! Nem, nem normális. A problémát nem oldja meg, tetszik érteni?! Az orvos azért kapja a pénzét, hogy felírja bogyókat amik elnyomják a probléma tüneteit. Tudod én mit csinálok, ha sok a savam? Iszok vizet, és képzeld elmúlik. Ehhez nem kell sem orvos, sem vegyibogyó. Igyál vizet és a mandulád is helyrejön. Ne fluoridos ásványvizet, hanem csapvizet.
2018. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Napi körübel 4 liter vizet iszok ezt ...és a kérdésis az volt valaki tapsztalt már hasolot és mi seghitet nekki egyértelmü orvoshoz fordulok ha valami panaszom van de azok se nondanak semmit hanem fell ir vallamit egyértelmüen beszedem hátha javul de mivel nem javul azért is tetem fel a kérdést..
2018. jan. 3. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
4liter az rengeteg :)))
2018. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!