Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj ha kiveszik az egyik...

Kiviviki kérdése:

Fáj ha kiveszik az egyik mandulám a torkom miatt?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál és azt mondta hogy nézessem meg a mandulám mert lehet ki kell vetetni.Aki tapasztalt már ilyet,milyen érzés?vagy mitcsinálnak?Nagyon félek

2017. dec. 20. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Minnél idősebb az ember annál rosszabb
2017. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt kiveszik, nem csak az egyiket.

Engem elaltattak. Az utána következő hetek borzalmasak voltak. Olyan fájdalmaim voltak, azt hittem a falat lekaparom. Az első két hét nagyon rossz, utána fokozatosan javul. Legalábbis nálam így volt.

Én is féltem, de inkább vegyék ki mert sok gondot tudnak okozni.

2017. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

15/L

És ha kiveszik a manduláim akkor már nem is lesz torokgyulladásom se semmi?

2017. dec. 20. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A mandulák azért vannak hogy felfogják a baktériumokat. De nekem amióta nincs mandulám kevesebbet voltam beteg mint amikor volt mandulám.
2017. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Torokgyulladásod lehet, mivel nem a torkodat veszik ki, csak a manduládat.

Állandóan begyullad vagy mért kéne kivenni? Ne féljél előre, mert a döntés a te kezedben van. Nem vagy köteles kivetetni, csak ha várható előny több, mint a kellemetlenség.

2017. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor végülis nem muszáj kivetetnem ugye?

Biztos sok olyan ember van a Földön akinek sokszor begyullad a mandulája mégsem veteti ki.Szerintem később is ráér kivetetnem,figyelek mostantól az egészségemre is.

2017. dec. 20. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs évente többször tüszös mandulagyulladásod, akkor ne vetesd ki! Lányomnak pár hete vették ki 26 évesen, de iszonyú fájdalmai voltak, utána bevérzett, szó szerint ömlött a vér a szájából, visszakerült a kórházba. Nem ijesztésképpen írtam, de amíg tényleg nem indokolt, ennyi idősen ne!

Írhatnál róla, hogy miért javasolta az orvos.

Olyan nincs, hogy az egyik manduládat vennék csak ki, valamit félreértettél. Sokszor van gennyes mandulagyulladásod? Mert csak akkor javasolják. Kisgyerekkorban könnyebben átvészelik, de minél több év telik el, annál szörnyűbb.

Javaslom, hogy videókat ne nézz róla, mert mégjobban elborzaszt!

2017. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért javasolta az orvosom mert régebben volt tüszős mandulagyulladásom és maradtak jelei,és ez a vírusos torokgyulladás visszahozta a jeleket.Mondta az orvos hogy minden évben nézessem meg,és majd eldől hogy ki kell e vetetni vagy sem.
2017. dec. 20. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Az orvosok szeretik fölöslegesen is kivenni, mert az nekik pénz. Ha téged nem zavar, mert nem olyan súlyosak és gyakoriak a gyulladások, akkor nem kell.
2017. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom hogy azt csináld amit az orvos mond. Nekem ráment a szivemre és az izületeimre. De te tudod. Inkább 15 évesen vegyék ki mint 25. Minél idősebb vagy annál rosszabb. És a bevérzéstől ne ijedj meg mert nem mindenkinek van ilyen. Nekem semmi problémám nem volt, pedig nekem össze is volt varrva mindkét oldalon. Ha erőlteted vagy leszakad a seb akkor fog bevérezni is.
2017. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!