Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezeket?

Mi okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés

-8 hónapja a testemen teljesen véletlenszerű helyeken (bicepsz, comb, fenék, hát, halánték, nyak, vádli, stb.) hirtelen a semmiből, egyetlen ponton elkezd tikkelni, főleg fekvő helyzetben nyugalomkor, de csak max 10-15 másodpercig tart, vagy ha az ujjammal odakapok, szinte rögtön eláll.


-Szintén majdnem ilyen régóta cseng a fülem főleg fekvő helyzetben, és főleg a jobb, néha zúg is, vagy dobol.


-Néha enyhén szédülök is, amolyan bizonytalanság érzés..


-A nyakamon is több nyirokcsomó jóindulatúan meg van nagyobbodva.

-A fejem is gyakran fáj, de ez lehet a stressz miatt…

-most egy hete pedig többször ér hidegrázás olyan hőmérsékleten, ahol a többieket egyáltalán nem (de még hőemelkedés sincs), és hányingerem van, ami reggel és este a legrosszabb, de egésznapos és az étvágyam is jóval lecsökkent miatta (ennek a 2 tünetnek lehet, semmi köze sincs az egészhez, de ezügyben is tanácstalan vagyok, és inkább leírtam). Még 2 hónapja voltam hasi fájdalmak miatt tükrözésen, de akkor annyit állapítottak meg, hogy reflux nem kizárható. Azonban azóta az a fájdalom szinte teljesen megszűnt, a hányinger pedig csak most jött elő. És azért aggaszt, mer a szokásos dolgok (háztartási keksz, szódabikarbóna, savcsökkentő) nem használtak.


Vérképem rendben van, fül-orr gégész szerint rendben vagyok, natív koponya MR + angiográfia 3 hónapja volt, az is rendben van (azt mondták adtak volna kontrasztanyagot, ha nem látszódott volna minden jól). Remélem ez nem változott meg….

Mióta az eszemet tudom kicsit rossz a tartásom, meg a derekamnál hajlamosabb kicsit fájni, de az anno egy apróbb edzőtermi sérülés miatt.

Igazából eléggé stresszelek miatta, de a tünetek előbb voltak, így nem tudom ez mennyiben befolyásolja. De a tikkelés az megvan 8 hónapja, akár stresszelek, akár nem.

Szedtem MagneB6-ot is de nem vettem észre jobbulást.

19 éves vagyok, férfi, nem dohányzó, 70 kg, kávé, alkohol szinte soha.


Valaki, valami ötlet?


Köszönöm a normális válaszokat!



2018. jan. 1. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdv, elmúltak a tünetek? Hasonlóakat tapasztalok én is...
2019. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!