Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kényszerbeteg vagyok. Elmondja...

Kényszerbeteg vagyok. Elmondjam anyukámnak? Lenn több információ található!

Figyelt kérdés

A fent említett betegség tagja lettem 2 éve. Nem tudom abbahagyni ezeket a cselekvéseket. Hogy tudnám abba hagyni? Esetleg elmondjam anyukámnak? Segítsetek, kérlek.

15 éves fiú vagyok, középiskolás. Mindig stresszelek, néhol gyomorgörcseim is vannak, hogy valami rosszat csináltam, vagy egyest kapok. 1 tantárgyból állok bukásra az is a műszaki rajz, nagyon nehéz és ez miatt van a gyomorgörcsöm.



2018. jan. 2. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Konkrétan milyen cselekvésekről van szó? Honnan veszed, hogy kényszerbeteg vagy, voltál szakembernél, aki megállapította, vagy csak magadnak eldöntötted? Az, hogy gyomorgörcseid vannak, és félsz a bukástól, nem kényszerbetegség és egy bizonyos szintig teljesen normális, egy bizonyos szinten felül viszont kóros szorongás vagy pánik is lehet. Érdemes lenne beszélgetned erről anyukáddal, hiszen közösen tudtok szakemberhez fordulni. Ha van a sulidban iskolapszichológus, keresd fel, ha nincs, akkor menjetek el a pedagógiai szakszolgálathoz.
2018. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van olyan cselekvésem, hogy itt az egér és a bal klikket addig nyomogatom, amíg úgy érzem, jó ezt nem tudom elmondani..
2018. jan. 2. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el neki. Lehet, hogy egyszerűen csak túl erős suliba jársz, amin ő tud segíteni. Egyébként meg ne beszéld be magadnak, hogy kényszerbeteg vagy, ha szakember még nem is látott.
2018. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Netezz kevesebbet, műszaki rajzolj többet, akkor nem fosz megbukni.
2018. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De olvastam és pont azokat csinálom. Elküldöm nektek!

[link]

Azon belül 'Kényszercselekvések'.

2018. jan. 2. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül szakembernek kell kimondania, hogy kényszerbetegséged van. Ő tud segíteni abban is, hogy ezektől megszabadulj.
2018. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ettől függetlenül meghallgatok mindenkit. :)
2018. jan. 2. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg a caps lock-ot nyomogatom, mert azt érzem, hogy olyan "jó érzés", és ha nem nyomom meg, akkor rosszul érzem magam, vakarózok, ideges vagyok.
2018. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!