Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hánytam, anyu mégis azt...

Hánytam, anyu mégis azt mondja menjek iskolába. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Iskolába nagyon szarul lettem,a terem elé hánytam,aztán itthon is,meg is vagyok fázva. Anyu meg az előbb bejött a szobámba:nem kéne tanulnkr holnapra? Holnap mész iskolaba! Fogadjunk nem tudsz semmit,es ezert rá játszol.

Nem tudom mit csináljak..



2018. jan. 3. 20:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Uhh,irsz privit Vivi?
2018. jan. 3. 20:53
 12/22 A kérdező kommentje:

8-as valaszolo egyebkent multheten ugyanigy voltam,ufurcsa

Meg a hányinger meg van ugyanúgy nem tudok enni se...

2018. jan. 3. 20:54
 13/22 A kérdező kommentje:
Ja es 14 eves vagyok,8.osztalyos,lany
2018. jan. 3. 20:55
 14/22 anonim ***** válasza:

Diéta miatt nem kell otthon maradni. Nyolcadikos vagy, ilyenkor főleg nem olyan jó hiányozni, főleg hogy már sok hiányzásod van. Így már megértem anyukádat is.

Én mennék iskolába a helyedben. Figyelj arra, hogy ne egyél össze mindent, sokszor keveset egyél, sok gyümölcsöt, kevés édességet stb. ezeket biztos tudod .

Ez az én véleményem, ha akarod megfogadod, ha nem akkor nem, a Te döntésed, Te érzed hogy hogy jó:)

2018. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Es hogyha ez virus? Meg orvoshoz se mentunk..
2018. jan. 3. 21:04
 16/22 anonim ***** válasza:
Hívd föl az orvosodat, ha tudod a számát, de remélhetőleg neten föntvan az elérhetősége, hogy anyukád betegen is kényszeríteni akar , hogy menjél iskolába, remélhetőleg tudsz konkrétan a dokival is beszélni, nemtudom,mennyire jó ötlet
2018. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az előbb azt írtad, hogy csak elrontottad a gyomrod.
2018. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amúgy nem rossz ötlet,amit az első írt; ha belehánysz a cipőjébe, szerintem akkor az tényleg lehet jó.
2018. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azt irtam,hogy anyu ugy van vele,hogy semmi bajom mae,csak elrontottam a gyomrom ettol hanytam,es mar csak rajatszok.
2018. jan. 3. 21:09
 20/22 A kérdező kommentje:
Lehet egy kicsit rosszul fogalmaztam,bocsi
2018. jan. 3. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!