Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napi 26 szál haj kihullása...

Napi 26 szál haj kihullása már hajhullás akkor számít? Nő vagyok

Figyelt kérdés
Korábban egy betegség kapcsán végleges kopaszságot ígértek, de csodával határos mégis kinőtt a hajam normális mennyiségben. Azóta,ha több hullik ki mindig nagyon megijedek.
2018. jan. 3. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az EU norma is száz hajat rendesnek tart.
2018. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sok. Vannak rövid, friss hajszálak?
2018. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor egy férfi mit érez? Mindig nagyon sűrű és erős hajam volt.Nagyon régen azt álmodtam hogy állok a tükör előtt és ahogyan fésülködök előre hajtom a fejemet hogy a tetején is jól álljon azt megcsillan a fejbőr hát én izzadtan felriadtam. Azt néhány év mulva durván elkezdett hullani a hajam éspontosan úgy történt meg mint az álmomban. A nőknek vannak szép parókák hordja sok nő akinek nem is kell. Senki nem fog megszólni érte, sőt nem is veszi észre senki.
2018. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Vannak most kis hajaim. Napi 100 szállal már kopasz foltjaim is voltak. Nemcsak nekem, hanem másnak is.

Sajnálom, ha valaki kopaszodik. Akkor is, ha férfi. Bár sztem egy férfiaknál nem olyan gáz. Vannak szexi kopasz férfiak. De nőnél az. Ráadásul,ha egy betegség miatt. Sajnos normális parókára nincs pénzem.

2018. jan. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!