Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy döglött kutyától el tudok...

Egy döglött kutyától el tudok kapni valami betegséget?

Figyelt kérdés
December 31-én megdöglött a kutyánk és most Szombaton fogjuk eltemetni, amikor hazajönnek a testvéreim. Addig a kertben van letakarva, egy árnyékos helyen. Nyilván a temetésnél hozzá érnénk, itt a kertben ássuk el. Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 4. 05:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Megdöglött? Pfff...
2018. jan. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
??
2018. jan. 4. 05:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Kesztyű nem árt ha hozzányúlsz. Meg ha nem nyalogatjátok nem hiszem, hogy bajotok lesz.
2018. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

XD


Tudod, Ha egy ember megdöglik, akkor kb. 2 hét mire eltemetik, vagy elhamvasztják, nem jellemző, hogy elkapnának az emberek valamit tőle, de nem is nyalják falják holtában az is biztos.

2018. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Te vagy a szerencséten, ha bejössz egy névtelen fórumra kéretlenül hülye tanácsokat osztogatni segítség helyett "azt annyi".


Én vagyok kutya gazdája és pontosan tudom, hogy milyen kifejezést használhatok és milyet nem. A megdöglött szót Magyarországon szeretett versenylovakra is használják. De mindegy is. A társadalom tele van olyan senkikkel, mint te, akik azért léteznek, hogy egy másik ember napjába belecsempésszenek valami negatívumot és rabolják az idejét, energiáját.

2018. jan. 4. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valami valaki fontos az nem megdöglik te paraszt! Látszig agyilag nehezen fogod fel! Gondolom egy láncracsapott foglalkozást mellőző kutya volt.
2018. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ha valami valaki fontos az nem megdöglik te paraszt!" Nem mondtam, hogy a kutya fontos volt. De ha fontos, akkor is használhatom a megdöglik kifejezést.


Neked kellene felfognod, hogy információ hiányában, ismeretlenül nem lehetsz elég intelligens ahhoz, hogy beleavatkozz és megítélj egy rajtad kívülálló, ember-állat kapcsolatot.


"Gondolom egy láncracsapott foglalkozást mellőző kutya volt." - Gondolod.. nagyon okos ember vagy, gratulálok, hogy te gondolod. Inkább jobb lenne, ha a gondolataidat valami értelmes dologra használnád, nem pedig arra, hogy egy anonim fórumon mások privát kapcsolatairól gondolkodj, okoskodj.

2018. jan. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!