Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez esetben mit tegyek? Koszono...

Ez esetben mit tegyek? Koszonom szépen a válaszokat

Figyelt kérdés

Ugye beteg vagyok eléggé köhögök es csak mára(péntekre)irt ki az orvos.Hétfőn még nem szeretnék menni suliba es nem tudom hogy hogy ne menjek.mert ha nem megyek akkor kedden sem tudok menni mert reggel el kell mennem az igazolasért ha meg hétfő reggel el megyek és azt mondom hogy csak mára kellene igazolas azt fogja hinni lógni akarok

Mit tegyek?


2018. jan. 5. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hétfőre már jobban leszel, ha mégsem, akkor visszamész és megmondod, hogy még nem érzed jól magad.
2018. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz mit fog hinni, hanem azzal te hogy érzed magad. Ha nem vagy jól ne menj be. Az orvos is volt gyerek....mi van ha lógni akarsz? 🙂 Szerintem még ez is érthető lenne.....de egy jó orvos azért meg tudja ítélni, hogy beteg vsgy vagy sem. Az osztálytársaidnak sem jó ha elkapják a betegséget. Ha keddig maradsz otthon akkor keddig maradsz...semmi nem fog múlni 1-2napon. Nyugi
2018. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😉
2018. jan. 8. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!