Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen esetben mit tegyek? Meg...

Ilyen esetben mit tegyek? Meg fogok gyógyulni?

Figyelt kérdés
A tüneteim miatt hörghurutra tippeltem, és elmentem orvoshoz, hogy írjon fel antibiotikumot. Azt mondta, hogy szerinte ez vírus, úgyhogy ágynyugalom és folyadék. Akkor még nem jelentkezett köpet, de ha sárgás/zöld, akkor minden bizonnyal egy bakteriális fertozés is társulr hozzá, ekkor már kell antibiotikum. Nem írta fel, de ma felköhögtem és zöld volt a köpet. Most hétvégén nincs orvos. Mit tudnék tenni? Szerintem érdemes az antibiotikum. Ti mit gondoltok?
2017. dec. 8. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha ennyire okos vagy, miért nem te jelentkeztél az orvosira? Ja meg azt is, hogy a sok hülye egy náthára is beszedi az antibiotikumot aztán csodálkozik hogy miért van taccson a szervezete...
2017. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt írod, tudod. Én, mint eccerü szenvedő alany, megbízom az orvosomban.


Habár a statisztika szerint minden 5 percben 9 ember hal meg. Mind olyanok, akik hittek a modern nyugati orvosokban.

2017. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért ragaszkodsz annyira az antibiotikumhoz? Leöli az immunrendszered, az emésztésedet.

Vegyél egy köptetőt a hurutodra, és kövesd az orvosod utasításait.

2017. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!