Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezenallas es fogamzasgatlo...

Kezenallas es fogamzasgatlo okozhat stroke-ot? 18/L

Figyelt kérdés
Minden nap legalabb 15 percet allok kezen es elegge megeroltetem magam ezzel, a nogyogyasz harom honapja felirt nekem fogamzasgatlo tablettat menstruacios gorcsok enyhitesere, de a tabletta masodik honapjanak elejetol kezdve elkezdodott nalam a tarkomerevseg es azota figyelemzavarom van, peldaul ha beszel hozzam valaki. Tegnap delutan viszont legszomjam lett es kapkodtam a levegot, a fejem hatso resze pedig nagyon erosen zsibbadt es szurt, egyaltalan nem tudtam odafigyelni arra, hogy ki mit mond. Rohamszeruen jelentkeztek ezek.Mindezek elott nyelesi nehezsegeim voltak, homalyosabban lattam, a vizet nem tudtam normalisan lenyelni. Ez mar ket hete igy van.
2018. jan. 8. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem normális dolog, hoyg napi 15 percet kézenállásban töltesz, ez kimondottan ártalmas.


Fogamzásgátlót szedni menstruációs problémákra igencsak káros, mert ezzel csak tönkreteszed a szervezetedet és az eredeti probléma csak súlyosbodik. (Ki kellene rendesen vizsgáltatni, hoyg mi az oka és azt kezelni, nem pedig elnyomni a tüneteket)


A kettö együtt igen veszélyes, szerintem elöször keress fel egy orvost, aki kivizsgálja a tüneteid okát, emellett hagyd abba ezeket a hülyeségeket!

2018. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, és nem jutott még eszedbe, mondjuk mikor mellékhatások jelentkeztek, hogy tán vissza kéne menni orvoshoz és más szert felratni? Vagy gondoltad miért ne szednéd tovább, kényelmes az a hullzsák...
2018. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!