Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem gyógyulnak a sebeim. Ez...

Nem gyógyulnak a sebeim. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval, annyi lenne, hogy körülbelül másfél hónapja egy kocsmai balhé közben összetűzésbe keveredtünk ukránokkal, szájkarate vette kezdetét, de nem értette egyik fél sem a másikat, ők nem tudtak magyarul, mi pedig ukránul. Kisebb időn át húzódó szóváltások után az egyik ukrán kést rántott és ahogy kitekerntem a kezéből, elég gyönyörűen szétrántotta vele a bal alkaromat és szép, mély sebet esztergált rá, amit 1 hónapig itthon kezeltem és nem gyógyult sehogy sem a seb, gennyedzett, fájt és elég undorító volt, ezért kórházba mentem vele (természetesen kitaláltam egy kerettörténetet a dologhoz, mert nem szeretnék rendőrségre járkálni, mivel a végén még lehetek én is vádlott, meg amúgy sem szeretnék paksamétát semmilyen értelemben sem a rendőröknél). A kórházban lekezelték a sebet, hetente visszajárkáltam kontrollra, újrakötözésre és amikor bevarasodott, azt mondták kenegessem Bepanthennel itthon és elmúlik. Na és most jön a lényeg: amióta ez az incidens megtörtént, semmilyen sebem nem hajlajdó normálisan gyógyulni, nagyon lassan jön helyre még a legapróbb horzsolásom is, és a varak alatt sárga, mitesszer jellegű tályogok vannak, és sehogy nem tudom helyrehozni, egy szóval az épp ott szerzett seb és az ezutáni sebek sem hajlandóak gyógyulni. Ha esetleg valaki tudná, hogy milyen fertőzés, baktérium vagy akármi más okozhatta is ezeket, hogy lehetne ezt megfékezni és az immunrendszeremet nyilvánvalóan blokkoló tényezőt megszűntetni, annak a válaszát előre is köszönöm!

2018. jan. 8. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség?
2018. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a fehérvérsejted és valószínűleg az immunrendszered is le van gyengülve. Sajnos a fertőzést csak orvos tudná megmondani,hogyan kellene kezelni.
2018. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld! Cukorbeteg biztosan nem vagyok, csak azért furcsállom én ezt a dolgot, mert eddig minden sebem kifejezetten gyorsan gyógyult és megijedtem.
2018. jan. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!