Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől lehet, hogy a sebeim...

Mitől lehet, hogy a sebeim elég rég óta gyulladva gyógyulnak be és utána lila heg marad még egy csípés után is?

Figyelt kérdés

Soha nem gyógyul be szépen egy sebem sem.Olyan mintha gyulladás lenne a szervezetemben de ezen kívül ,hogy egy kis méretű seb is heget hagy maga után más problémám nincs [link]

mellékelek ez mitől lehet?



2016. nov. 23. 14:28
 1/7 gömbicica ***** válasza:

szerintem ez még gyógyulófélben van.

aztán a gyógyulás attól is függ, hogy hol van a "seb".

én el tudom vágni az ujjamat ugy, hogy mindig beverem véletlenül pont ott, vagy ahogy hajlik, mindig visszanyilik :(

2016. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában minden seb a 2. vagy 3. napon kicsit begyullad, legalábbis nekünk is a családban.

A heg az idővel eltűnik, nem?

2016. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 napja végtam el az ujjam egy éles késsel, ma reggelre nekem is picit duzzadt és körülötte piros.
2016. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem végig gyulladt és a sebben pedig ilyen furcsa sárga színű valami van.Eltunik kb 1 honap utan a lila gulladas vagy egy kicsi meg is marad belole.Nem értem igazából mintha elfertőződne mindig.
2016. nov. 23. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelezd a háziorvosodnak, lehet kellene egy vérképet csináltatni.
2016. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem magas a cukrod? Lehet vitaminhiány is. Menj orvoshoz és mondd el a tüneteid.
2016. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukros.Vitaminhiany az lehet mert nem szedek lenyegeben magne b6 on kivul semmit.Azert az orvosnak elmondom a tuneteim.Koszonom
2016. nov. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!