Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem gyógyulnak be a sebeim?

Miért nem gyógyulnak be a sebeim?

Figyelt kérdés

Az alkaromon illetve a lábszáramon több, egyenes, vágott seb található, amelyek 1-2-3 hónapja keletkeztek, de van, amelyik még ennél is régebbi. Nem mély sebek, ennek ellenére hónapok elteltével is látszanak a rózsaszín/fakó vörös vonalak. Az ilyen mélységű sebek pár hét után el szoktak tűnni. Hogyan lehetne hozzájárulni, hogy mihamarabb nyomtalanul eltűnjenek?

Arra az esetre, ha nem gyógyulnának meg, szeretnék venni valami olyan vékony, bőrszínű tapaszt, amitől nem látszanak, de a tapasz sem feltűnő. Mivel kötelező lesz úszni járnom, a púder nem jöhet szóba, azt lemossa a víz.

Van egyáltalán ilyen tapasz, és ha igen, hol lehet kapni?



2016. júl. 5. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha látszanak halványan?
2016. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nagyon sok van belőlük, és ez így nagyon csúnyán néz ki. A legtöbb azért elég erősen látszik, vöröses árnyalatúak.
2016. júl. 5. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
És mitől lett az oda?
2016. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
El szoktam menni segédkezni egy gyárba, ahol egy bizonyos gép megvágja az embert, ha nem megfelelően bánik vele.
2016. júl. 5. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet, amiben néznek vitaminokat meg ásványi anyagokat is. Lehet, hogy valamilyen hiányod van. A sebeidre ajánlom az aloe verát, körömvirágot.
2016. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tapasz ügyben tudtok segíteni?
2016. júl. 7. 23:11
 7/7 anonim válasza:
Ha folyton leszedegetted a vart a sebekről,akkor azért van,nekem is van egy mélyedés a lábamban,mert mindig leszedtem a tetejét a sebnek...és egy idő után a szervezetem biztos feladta az építkezést,én is otthagynám az egészet,ha falat építenék,és valaki mindig ledöntené :D
2016. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!