Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17évesen ízületi fájdalom?

17évesen ízületi fájdalom?

Figyelt kérdés
Tesóm 17 éves fiú. Rengeteg mindenen keresztül ment már. Agyödéma,kéz törés,ferepedt az álla, komoly lábszár műtét mert 2helyen eltört neki foci közben,amoutálni kellett a jobb kezén a középső ujján az első ujjpercet mert ledarálta. És utána rengeteg allergiás reakció volt neki az orvosi tapaszokra. Most pedig izületi fájdalmai vannak álltalában a válla fáj. Volt vérvételen vas és a kreatin magas. Pedig nem szed semmi tömegnövelőt. Az is érdekelne hogy az mitől lehet magas? Stresszes ,feszült az élete. Sajnos nagyon nehéz beismerni hogy az édesapánknak alkohol problémái vannak. Anya mindent megtesz érte ahogy én is. Az is nehéz neki hogy én másfél éve elköltöztem külföldre. Ő is kiakar jönni de most még suliba jár idén vizsgázik ez miatt is stresszel.

2018. jan. 9. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai szénhidrátalapú táplálkozás sok betegség forrása. Mint ahogy az is, hogy olajokat eszünk zsír helyett.
2018. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jézus isten. Ezt nem illik senkinek mondani de atya úr isten, nem kevés dolgon ment keresztül huh sajnos a kérdésben nem tudok segíteni de szorítok hogy minden jól alaluljon :D
2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2018. jan. 16. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!