Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen szakterületű orvoshoz...

Milyen szakterületű orvoshoz mehetnék még el az ekcémás/atópiás/rendkívül száraz bőrömmel?

Figyelt kérdés
Egy pár bőrgyógyászt természetesen már meglátogattam (ezek közül egy tudott olyan krémet írni, amely legalább az ekcéma viszketését enyhíti). Voltam továbbá különféle természetgyógyászoknál (amelyek kivételesen jó érzékkel tapintottak rá másféle nyűgeimre is, így kezdtem reménykedni). Majd legutoljára homeopatánál (amelynek hatásosságát megkérdőjelezem, de majdhogynem rosszabb lett). Mit tehetnék még az ekcéma enyhítésében, vagy végleges kiirtásában, ha ezek közül egyik sem hozott érdemi változást?
2018. jan. 9. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Száraz bőr pl. pajzsmirigy rendellenesség tünete is lehet. Endokrinológus.
2018. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológiai. Én egyből oda mentem volna. Mindkét gyermekenel hasonló probléma miatt fedeztek fel taplalekallergiat. Atopias alkat hajlamos allergiára. Allergológushoz is mehetsz.
2018. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Én a kínaiakhoz mennék, mert az állami eü-nél reménytelen.
2018. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem egy honapja lobbant be az ekcemam iszonyatos mondon 4 ev utan.Megmondom oszinten en nem voltam eddig csak sima borgyogyaszaton es a krem amit felirt csak rontott a helyzeten.

En most csak a tunetek enyhitesere tudok neked tanacsot adni, az ekcema megszuntetesere nem.

En 3 napja vettem a gyogyszertarban egy Bioderma kremet.Kifejezetten ekcemara valo.Nem olcso 6000Ft korul volt de 500ml-es.Emellett holt tengeri sot vettem rossmannban 1,5 kg kiszereles 900Ft volt.Fel kilot teszek a furdovizembe es 20-30 percig aztatom magam.Masnapra lement a pirossag es visszahuzodott a gyulladas.Probald ki ezeket, nekem bevaltak.

2018. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!