Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. A megnagyobbodott,...

S. O. S. A megnagyobbodott, fájdalmatlan nyirokcsomók-tünet nélkül- mindenképpen limfoma betegség lehet?!

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 21:14
1 2
 11/16 anonim válasza:
Gyakorlatilag 0? Akkor hogy van az, higy most 26 évesen egy 9 éves kislánnyal együtt küzdünk a limfóma miatt? Hála égnek már gyógyultak vagyunk, de mind a kettőnknek kell még 2 kemó. 🤔🤔
2018. ápr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Utolsó vagyok, véletlen hamarabb elküldtem. A kulcxsont feletti csomó lehet limfóma, bár az, h ilyen régóta ott van, neked nem biztos, hogy az.

Viszont lehet egy mintát érdemes lenne vetetni belőle. Az annyira sem fáj, mint a vérvétel.

2018. ápr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én ìrtam, hogy a gyakorlatilag 0 az INDOLENS limfomara vonatkozik. Ha jol sejtem, szerencsére neked nem ilyen volt. További sok egészséget kívánok!
2018. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Oké, értelek, elnéztem :)

Viszont Indolens gyógyulttal is találkoztam már, aki nagyon fiatal. Az egyik 8 éve gyógyult, transzplanton van túl és 27 éves 🤔🤔 1,5 éves küzdelem, de máig makk egészséges.

És tudnék még mondani.

Sajna ezek a dögök nem válogatnak. :/

2018. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak megjegyezném, hogy a gyakorlatilag 0 az a valóságban lehet nem az, ha nagyon-nagyon ritka is előfordulhat, nekem is olyanom volt amire ezt gondolták, még a pet ct-n is kihagyatták volna azt a részt én hívtam fel őket, hogy nézzék majd meg azt is és találtak is valamit ami bevilágított és kemoterápiát igényelt... Nincs statisztika erről a bajomról, mert olyan szinten ritka.
2018. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én azért gondolom.úgy, ahogy gondolom, mert sajnos több embert ismerek, aki ezt cáfolná, és túl bátor dolog kijelenteni azt a "gyakorlatilag 0" esélyt :/
2018. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!