Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki kérem segítsen minél...

Valaki kérem segítsen minél előbb!?

Figyelt kérdés

Hallójárat gyulladásom van, és úgy fáj, hogy a falat le tudnám vakarni. Az egész fülem és az állkapcsom is lüktet, sajog, illetve nagyon szúr. Most is csak fetrengek az ágyban. Ma voltam orvosnál, tett bele gyógyszeres csíkot is, nem ér semmit. Azt mondta, eléggé be van gyulladva és be van nagyon dagadva. Cataflamot vettem be ma 3 egészet is, az utóbbi, amit fél 9-kor vettem be, azóta sem használt. Hideg vizes ronggyal egy órán keresztül borogattam, semmi. Cseppentett bele anya Ciloxant a fülész javaslatára, hiába.

Kérlek valaki írjon mit csináljak, mert menten megőrülök a fájdalomtól!!:’(:’(



2018. jan. 12. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy mi is ilyen kezelést kaptunk. Tehát az kb jó. Ha ennyire durva akkor ügyelet. Gondolom adnak valamit a fájdalomra...A házi gyógymódokrol minden doki mást mond. Azt nem merek ajánlani.
2018. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Próbalok aludni de csak sírok már a kegyetlen fájdalomtól. Ügyeleten tudnak valami jobbat csinálni?
2018. jan. 12. 22:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Szurit kaphatsz de az is reggelig hat sajnos csak. Ekkora fájdalommal már antibiotikum kellene szerintem mert szaporodnak a baktériumok :/
2018. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a kövirózsát belecsepegtetni lenne érdemes!
2018. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fülészeten ráadásul jól megkapargatta, de ahogy most fáj, az mindennek a teteje. A számat se tudom kinyitni olyan borzasztó. Azóta is csak sírok, Cataflam sem hatott. Ha fekszek még rosszabb.
2018. jan. 12. 22:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre. Kapsz fájdalomcsillapítót, reggelre lehet megnyugszik. Hallojarat gyulladás gyorsan javulhat, ha középfulre nem terjedt át. Akár órák alatt is enyhülhet. Sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy. Doki délután kapargatta meg? Kislányom füle a kezelés után fájt, aztán jobban lett gyorsan. Remélem te is rendbejössz mihamarabb.(1)
2018. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Délelőtt 11 órakor voltam a fülészeten. Úgy is tudnak fájdalomcsillapítót adni, hogy kb. 2 órája vettem be egy Cataflamot? Ja nem tudom számít-e, 17 éves lány vagyok.
2018. jan. 12. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Más hatóanyagut adnak ilyenkor. Lehet előtte telefonálni, rákérdezni. Az is lehet javasolnak valamit otthonra. Kérd meg Anyát/Apát hívja fel őket. Mi mindig ezt tesszük, ha gond van. Ha azt mondják tudnak segíteni, bementek. 17 éves már majdnem felnőtt, sokféle gyógyszert kaphatsz.(1)
2018. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Lehet neki lelki oka esetleg, hogy valamit nem akarsz meghallani, valamiről nem akarsz tudomást venni a környezetedben? Hogy akár valami negatív véleményt, kritikát teljesen elutasítasz? Vagy pedig pont esetleg pl, hogy a dicséretnek, az elismerésnek a hiányát éled meg borzalomként, és ez pedig adódhat önbizalomhiányból? Hát, én csak ennyit tudtam hozzátenni, remélem, használ valamicskét. Ja meg még annyi, hogy egy műsorban beszéltek róla, hogy egyszer egy óvodában jobboldali középfül-gyulladás-járvány tört ki; pedig az nem is fertőz, és mindegyik gyereknek csak a jobb fülére ment rá. És kiderült, hogy ez attól volt, hogy elment a régi óvónénijük, és délután pedig mindig várták a gyerekek a megszokott mesét, de az új óvónéni már nem olvasott föl nekik délután, és ezt hiányolták a gyerekek, és ezért volt gyulladt a fülük. Meg mégegy sztori volt, hapeknak meg szemgyulladása volt, és kérdezte az ezós barátja, társa, hogy nincs-e valami a környezetében, amit esetleg nem akar észrevenni, tudomásulvenni. És kiderült, hogy volt, és tök jól rávilágított az emberke. És akkor nemtom, innentől rosszul volt leírva, de lényeg, hogy rájött a nyitjára, az okára , és így már el tudott múlni a gyulladása.
2018. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Nekem igazából nem lelki eredetű, hanem fültisztítóval sérthettem meg, mert teljesen belenyomtam a hallójáratig, és mivel az viszketett, jó erősen megvakartam. Tudom, nem vagyok normális. :(
2018. jan. 13. 03:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!