Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy tüntessem el minél...

Hogy tüntessem el minél hamarabb a vágásokat? (NAGYON FONTOS)! Kérem aki tud segítsen

Figyelt kérdés
Amugy nem vágtam mélyre de a sebek ott vannak! ÉS most ne azzal jöjjetek h hülye voltam és oldjam meg magam, mert tudom h igy van de nem tudtam gondolkozni. Na mindegy. Szóval előre is köszönöm mindenkinek

2013. nov. 14. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1%
Sehogy. Majd elmùlik, de lehet a heg ottmarad. S maradjon is, hogy örökké emlékezz a hülyeségedre.
2013. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nehéz eltüntetni, Contactubex géllel (patikában kapható) lehet kenegetni, de az hónapokon keresztül tart...

Ha SOS megoldás kell, akkor alapozóval el lehet fedni, de csak akkor, ha már beheggedt, friss sebbe nem szabad alapozót kenni, mert elfertőződhet!

2013. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom...megbántam. soha többet nem csinálok ilyet ezt megfogadtam. csak ezt nagyon gyorsan el kéne tüntetni de nem tudom hogyan... :/
2013. nov. 14. 15:09
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2.nak szerinted a tetran kenőcs jó rá?
2013. nov. 14. 15:09
 5/21 anonim ***** válasza:
1%
SehogyxD ez van verjenek meg
2013. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de a Betadine a legjobb. Viszont ugye az nem fedi el, csak fertőtleníti és elősegíti a seb begyógyulását. Neogranormon is jó. Ha már begyógyult és a heg maradt csak, azt kenheted alapozóval, ha nem szeretnéd, hogy mások lássák.
2013. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hát köszönöm..próbálkozok:)

Ha még valakinek van tanácsa kérem írjon!

Köszönöm

2013. nov. 14. 15:14
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
Meséld már ell hogy tőrtént létszivess xD
2013. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Fordulj dokihoz, hogy tutin elő nem forduljon ilyen még egyszer! Eltüntetni nem tudod. Alapozó? Még, ha behegedt sem ajánlanám, mert lassítja a gyógyulást, betadine gyorsítja. Ha nem akarod, hogy kiderüljön mondd meg, hogy macska karmolgatott meg, akinek kevés agya van elhiszi.

Amúgy meg, vegyél ilyen vastag karperecet és takard el avval gyógyulásig, vagy csuklószorítót, és mondd azt fáj a csuklód.

2013. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
micsoda?
2013. nov. 14. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!