Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A barátnőm 2x ájult el 2 nap...

A barátnőm 2x ájult el 2 nap alatt, ugyanabban az időpontban, este 7kor. Szerintetek mi legyen? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Elment dolgozni es a munkahelyen elajult , elvitte a mento de nem csinaltak semmit csak vervetelt. Hazakuldtek, ra masnapra vagyis ma, megint elajult pontosan akkor mint tegnap. Be mentunk az ugyeletre, meg mertek a vernyomasat es ennyi volt. Egyik pillanatrol a masikra tortenik , elkezd remegni es nem is tart soka csak 1 perc az egesz. 24 eves , probaljak ra fogni az egeszet a stresszre.Szerintetek ?

2018. jan. 12. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sőt, ha ilyen betegsége volt, amit írsz, én lehet, hogy elkezdenék Kalmopyrint beszedni, naponta vagy két-három szemet. Vérhígító. Ez ilyen házi módszer, de amíg orvoshoz nem kerül, és nem foglalkoznak vele, addig lehet segítene. Trombózis megelőzésében segít, itthon is bólogatnak rá a háziorvosok. (pl. exemnek adtam trombózisgyanúval, majd elmentünk a háziorvoshoz, aki helyeselte a Kalmopyrint, de ránk bízta, hogy elmegyünk-e szakvizsgálatra, úgyhogy végül este kilenckor az ügyeletre mentünk, mert nem tudtam volna nyugodtan aludni).

Ha külföldön éltek, nem tudom, mi rá az alternatíva, vagy van-e még otthon a vérhígítóból. Mert akkor ez is okozhat keringési problémát.

2018. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szöllőcukor jó lehet ilyesmikre
2018. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vércukorszint emelésre tökéletes a szőlőcukor. De ha elzáródik egy ér, a korábbi betegség miatt, és azért ájult el egy pillanatra, akkor ÁTMENETILEG míg nem kapja meg az őt megillető kezelést, addig a Kalmopyrin vérhígító hatása akár életet is menthet. Volt már rá példa.
2018. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!