Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyi az esély a...

Szerintetek mennyi az esély a HIV-re?

Figyelt kérdés

Múlt héten barátnőmmel szexeltünk, gumi nélkül (Tudom, hülye ötlet volt). Mondta, hogy előttem még 3 sráccal volt régebben, de utánuk volt nőgyógyászaton, ahol megállapították, hogy nincsen semmilyen betegsége. Most 1 hétre az aktus után apró, piros pöttyöket véltem felfedezni a makkomon. Néha éget, viszket. Nagyon aggódok, hogy HIV vagy AIDS vagy szifilisz. Tudom, az én hibám hogy védekezés nélkül egymásnak estünk.Gombás fertőzés lehet?


Egy aggódó 18 éves fiú



2018. jan. 14. 16:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Néha viszket is
2018. jan. 14. 17:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy HÍV. Valami más lehet, irány a bőrgyógyászat.
2018. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aki sűrűn váltogatja a partnereit, vagy egyszerre többet tart, ott azt kell, hogy mondjam 100 % mindenre az esély. Szerencséd van ha most megúszod egy fertőző nemi betegséggel. Menj el a bőr és nemi beteg gondozóba és kezd el kezeltetni magad !
2018. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mondta hogy a nőgyógyász nem talált semmit.. Tudjátok irtora hipochonder vagyok. Tuti elkaptam a HIV-et...
2018. jan. 14. 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondani mindent lehet, van papírja róla, láttad, elolvastad, értesz hozzá, ahhoz amit olvasol, akkor ?! Hinni meg a templomban kell, szokták mondani. Miért nem védekeztél ? Menj orvoshoz, holnap !
2018. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szoval 100% hogy HIV fertőzött vagyok
2018. jan. 14. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jólvan! :)
2018. jan. 14. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha HIV-vel fertozodtel volna nem lenne meg tunete.Amugy meg ez annyira badarsag hogy csak a csaj fertozhet meg teged...ugyanugy te is megfertozheted meg jobban...a ferfiak makkjaban nagyon sok virus,bakterium van,él, meg főleg ha mosatlan kezzel fogdosod ,vagy ujjazod a csajod (tisztan ersz hozza biztos vagy te ebbe???).Sza...kor logatjatok a lompost a budiba, szerinted???Mindent a nokre kell fogni, mindent mint ha ti korrektul takaritgatnatok magatokat meg vigyaznatok ennek elkeruleseben!!!Menj el az orvoshoz majd o megmondja mi bajod van ne innen taplalkozzal mar,mert itt ugy is csak (gombat mondanak) kezeld Canestennel ,mikozben lehet trichomonas,gonnorhea,hpv,stb van majd o csinal tesztet ,vesznek a makkodbol mintat es kesz...!!Szerinted mi kitalaljuk?
2018. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kb 5 másodpercig volt bent a farkam a lányban..
2018. jan. 16. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!