Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki adna tanácsot? Inhüvely...

Valaki adna tanácsot? Inhüvelygyulladás.

Figyelt kérdés
Na szóval inhüvelygyulladásom van egy hónapja. Sose fájt úgy, hogy meghalok csak elviselhetőem de sajnos nem múlik. Amint úgy érzem,hogy jó és elkezdem minimálisan használni hirtelen pár óra múlva rossz lesz megint. Apranaxot kaptam 10 napra de hamar abba kellett hagynom,mert kicsinálta a gyomrom. Most MSM-et és Omega 3-at szedek. Tudom használni a kezem de estere azért fáj. Ez baj? Mellette azért a gyulladáson is segít? Nektek akinek volt mitől múlt el? Rögzítőt is hordtam egy hónapig folyamatosan, le is merevedett a kezem.

2018. jan. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én deep relief krémet vettem, kenegettem vele a kezem és 4-5 nap múlva teljesen rendbe jött.
2018. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apranax Dolo krém, Diclac, Voltaren.
2018. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megporbalom valamelyiket. Felctorr használok az elejétől de ez a krém nekem nem nagyon válik be
2018. jan. 18. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett vele végül? Engem gipszelesre vár holnap az orvos. 6-8 het gipsz elvileg.. :/
2019. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
MSM tartalmú gyógynövényes, vitaminos készítmény egy hónap alatt kb helyre rakta ( 2 nap után a fájdalom is elmúlt). ez nem készítette ki a gyomrom,mint a gyógyszerek . minden ízületi fajasra nagyon ajánlom!
2019. júl. 19. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!