Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérhetnék egy kis biztatást,...

VTimi30 kérdése:

Kérhetnék egy kis biztatást, tanácsot?

Figyelt kérdés
1 éve igen erőteljesen szorongom,vannak jobb és rosszabb napok..de ha már mennem kell valahova,elkezdek szédülni,ájulásérzésem van,hányinger..ma délután fél 5-re megyek magán úton vérvételre(teljes vérkép,hormonok),és már előre félek,hogy rosszul leszek ott..déltől nem ehetek csak ihatok,de jelenleg is hányingerem van,nem kívánok semmit. Mit tegyek,hogy kibírjam ott? Esetleg ha előtte veszek be egy xanax 0,5-öt,segíthet? A labor eredményt gondolom nem befolyásolja..
2017. nov. 22. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajra Timi! ez eddig a biztatas resze :)


Tanacs ilyen eserte nincs. Felsz a tutol ... felsz attol, hogy rosszul leszel es az milyen ciki. Valoszinuleg meg nem vagy idos aki folyamatosan orvoshoz jarkal es ossze-vissza dofkodik mindenfele tuvel ... szoval, idovel majd megszokod az ilyen dolgokat es mar egyaltalan nem fog felzaklatni az ilyen.


Tanacsom annyi: gondolj bele, hogy mar hanyszor szurtad meg magad veletlenul, hanyszor vagtad el a kezed, hanyszor kerultel mar kinos helyzetbe es tulajdon keppen mindet tulelted. Hidd el ebbe a vervetelbe sem fogsz belehalni :)

2017. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy,köszönöm! Nem is magától a tűtől,szúrástól félek,azokat birom..hanem,hogy ki kell mozdulnom és ráparázom..a rosszullétek miatt kell a vérvétel..igaz 1 éve mikor voltam,akkor minden rendben volt,azt mondták pszichés,de hormonokat akkor nem néztek..

Most szeretnék egy alaposabb vizsgálatot.Nem túlzok,ha azt mondom az elmúlt egy hónapban kétszer mozdultam ki itthonról,akkor is elkezdtem szédülni,hányinger..ezért is tartok most a maitól,de muszáj rávennem magam,mert változtatni szeretnék ezen az egészen..szeretném visszakapni a régi életem.

2017. nov. 22. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy. Azonnal keress fel egy pszichiátert. Gyógyszert kell szedned, mielőtt még teljesen begubózol. Én kb ebben a stádiumban jutottam el hozzá, öt évembe telt, mire gyógyszerrel kihúzott belőle. kb. 4 éve teljesen tünetmentes vagyok, nem jelent problémát bárhová eljutni. Ne szedj nyugtatót, erre a betegségre nem az kell!
2017. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. A pánikbetegség agyi kémiai zavar. Ezért nem jó rá a nyugtató. Speciális gyógyszer kell rá.
2017. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!