Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Adnátok tanácsot, nekem?

Adnátok tanácsot, nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ott kezdeném,hogy mindig jó tanuló voltam.Nem jártam bulizni,pasizni,csak a házi,a szakkörök stb...

Most,hogy végre betöltöttem a 18 - at,úgy döntöttem bepótolom amit kihagytam eddig.

Elakartam menni bulizni,kicsit iszogatni Szilveszterkor. De gondom akadt,mert kiderűlt,hogy fent van a vérnyomásom. Most gyógyszert szedek reggel és délután. Sose volt gondom vele,csak az elmúlt 2- hétben.

Az lenne a kérdésem , hogy most lemondhatok az eltervezett Szilveszteremről, vagy kivitelezhető még valahogy ?

18/L


2017. dec. 30. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Bulizni elmehetsz, de ha olyan gyógyszert szedsz, akkor alkoholt ne igyál. Különben sem attól lesz jó egy buli, hogy se**részegre iszod magad.
2017. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magas? Mennyi, 140?
2017. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
145 körül, gyógyszer nélkül .
2017. dec. 30. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
A kiváltó okot kell megtalálni és megszüntetni, nem lecsökkenteni a vérnyomást. Állhatnak mögötte komolyabb betegségek is... :(
2017. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikor voltam az orvosnál,akkor nem küldött vizsgálatra,csak felírta a gyógyszert. Akkor majd éjfélkor koccintok narancslével.
2017. dec. 30. 10:45
 6/8 A kérdező kommentje:

1 - es .

Nem arra gondoltam,hogy h....re ,iszom magam,hanem,csak 2- 3 pohár fehér borra, az éjszaka folymán , meg kocccontásra egy pohár pezsgő.

2017. dec. 30. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert az orvos egy robot. Ő nem fog csak úgy magától vizsgálatokra küldeni. Ezt mondani kell, hogy a kiváltó okot meg kell keresni. Nem viccelek... De a te egészséged, úgy döntesz, ahogy akarsz.
2017. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírok pár példát még, ez lemaradt: Csökkent vesefunkció,működési zavarok, ciszták, autoimmun betegség.. -ezek mind állhatnak magas vérnyomás mögött, de van még pár.
2017. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!