Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinaljak ha nagyon...

Mit csinaljak ha nagyon vérzik a fenekem?

Figyelt kérdés
Több éve van végbél repedés problémám. Végig jártam proktologust gasztrot, krémek ezre kupok. Az utobbi időben ha nagydologra kerül a sor nagyon vérzik, csepeg is a wc be. Valamint vagy 4 szer kell megtörölnöm ne legyen véres a fenekem. Tudok valami tanácsot adni hogy mit leetne csinalni vele. Per pill nem tudok elmenni dokihoz, mert ugy is vagy 2 hétre kapok idöpontot. És mennyire nagy baj ha ennyire vérzik ? Széklet is véres, meg utanna is csepeg egy ideig. Reparon hasznaltam, neugranormon, bepanten, promtologus altal felirt krém és kup, reparon kup. Sok folyadékot iszom 3 liter naponta, rostban gazdagon eszek, és mozgok.

2018. jan. 18. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem magánorvoshoz menj el, akiről jókat írnak.
2018. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam ott, ott is hagytam 35 ezret...+ Még vagy 10 ezer amiket kiváltottam gyogyszereket.
2018. jan. 18. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Aurobin kenőcsöt írtak fel sebészeten amikor nagyon bevéreztem, attól hamar elmúlt. Ez csak receptre kapható. Most ha néha előjön, akkor Proktis-M krémet használok, ez is gyorsan segít.
2018. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom ezt a 2 krémet. Műtétet el akarom felejteni, mert sok ember írta azután is kijött neki és sokkal roszabb lett. Nagyobb lett nekik a seb. Én úgy látom több éve majdnem minden nap ugyan az a seb nyílik ki újra meg újra. És ilyen lilás duzzanat van már ott.
2018. jan. 18. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakemberhez fordulj vele
2018. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!