Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 11 hetes terhes vagyok és...

11 hetes terhes vagyok és nagyon beteg lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon köhögök de nem jön fel semmi és mellé folyamatosan fulladok, elfeküdni nem is tudok mert akkor még rosszabb a fulladás,lázam szerencsére nincs. Voltam orvosnál stodal szirupot javasolta meg a homeovoxot de ezek nem segítenek. Mit szegyek szeintetek hogy ne fuladjak? És a köhögésre? Köszönöm válaszaitokat
2018. jan. 19. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el olyan orvoshoz, aki értelmes (egy fulladó kismamát nem küld el homeopátiás készítményekkel). Fulladás, ami fekvó helyzetben rosszabbodik, láz nélkül - a távolból nem lehet megmondani, hogy mi a gond, de lehet egy légúti vírusos fertőzés (akkor is, ha normális a testhőmérsékleted), de akár terhességi szívizomgyengeség is (ami mondjuk nagyon ritka hála Istennek). A terhesség alatt az immunrendszer nem a megszokott módon működik a hormonális változások miatt, ami általánosságban azt jelenti, hogy fogékonyabb lesz az ember különösen a vírusokra. Ezért is, és a baba miatt is nagyon komolyan kell venni az ilyesmit.
2018. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szarokat adott a doki?... Keress másik orvost.


Orrod be van dugulva? Egy sós vizes gargalizálás a torokban lévő lerakódásokat eltünteti, ezzel csökken majd a köhögési inger.

2018. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze elmegyek másik orvoshoz de most így hétvégére nem tudok hova menni sajnos. Az orrom is be van dugulva sajnos és annyira fulladok hogy az is nehéz hogy a konyháig kimenyek.
2018. jan. 19. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira fulladsz, hogy pár lépést sem tudsz megtenni, akkor az kismamaként épp elég indok bemenni az ügyeletre szerintem. Ez nem egy átlagos megfázás, attól ennyire gyenge nem lesz az ember, és főleg nem fullad így (értem, hogy az orrod be van dugulva, de ahogy érzékelem, a szádon át sem kapsz rendesen levegőt).
2018. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebbe vagyok már több mint 2 hete...én már beszedtem mindent rá (2 antibiotikum kúrát is) de semmi nem használ :( ... ráadásul a mellkas rtg is negatív fogalmam sincs mi lehet ez... :( ...de sajnos nem sitty sutty gyógyul
2018. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!