Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdülésem van?

Gerincferdülésem van?

Figyelt kérdés
Ma edzésen az edzőm megkérdezte hogy gerincferdülésem van e mert az egyik vállam kicsit lejebb van szerinte én meg mondtam hogy nem tudok róla de szerintem attól lehet hogy kb 3 napja meghúztam a lapockámnál valamit ami eléggé rossz volt aludni is csak oldamon tudtam erra azt mondta hogy akkor lehet amiatt van, de elkezdett idegesíteni hogy mivan ha még is ferdülésem van. Lefotóztam magam hátulról meg ugy hogy lehajoltam de semmi görbület nincs.De viszont ha jobban megnézem kicsit tényleg lentebb van a jobb vállam. Tavaly volt ilyen vizsgálat a suliban és ott ezt is megnézték de nem mondták hogy gerincferdülésem van ráadásul még azt se mondta eddig senki hogy az egyik vállam lejjebb lenne szóval nem tudom hogy mivan. Szerintetek? Egyébként 17 éves sportos fiú vagyok.

2018. jan. 20. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vállad lenntebb van akkor lògò vállad van..az a legbiztosabb ha kèrsz időpontot ortopèdiára..ott egy gyors röngen ès msgmondja h mi a baj..

Nálam is így volt csak nekem gerincferdülés em meg pùpos hátam van s ùszást írt föl!!

14/L

2018. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben de várok még amig rendbe jön ez a húzódás hogy megnézzem amiatt van vagy sem
2018. jan. 20. 22:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem a tartásommal van baj,most megnéztem és ha kihúzom magam akkor egy szintbe vannak a vállaim
2018. jan. 20. 23:05
 4/4 anonim válasza:

Az iskolaorvosra ne nagyon bízd magad, persze tisztelet a kivételnek mert ilyen is tuti van.

De én fűzőt hordtam a gerincferdülésem miatt jó pár évig viszont suliorvoshoz nem vittem el és a kedves doki így se vette észre hogy gerincferdülésem van...

Mindenképp menj el ortopédiára ott tudnak majd pontosat mondani. :)

2018. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!