Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vitiligo nemiszerven / környékén?

Vitiligo nemiszerven / környékén?

Figyelt kérdés
Zavarna a párotokon, illetve magatokon? Mindkét nem szempontja érdekel.

2018. jan. 20. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna!

29/F

2018. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Engem nagyon zavar. Nem is merek ismerkedni. :(
2021. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Ne add fel a gondolatát sem az ismerkedésnek. Nekem egy évre a kérdésem kiírása után sikerült erőt vennem magamon, és azóta már jegyesek vagyunk. Neki kifejezetten tetszik, cukinak tartja és nem mindennapinak.
2021. máj. 21. 07:38
 4/8 anonim ***** válasza:
De jó neked! Én még mindig nem tudtam megbékélni vele...:/
2021. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudom régi a poszt, érdeklődnék hàtha tudtok segíteni.

Akik írták, hogy van a nemi szerven vitiligo, Nektek hol pontosan? Valamint maga a vitiligo fehér rész, széle ott halvány barnàs, vagy erősebb barna?

Ne haragudjatok, fontos lenne a megnyugtatásképp.


Valamint ez nálatok mikor alakult ki? Kicsit színeződött esetleg az évek alatt?

Köszönöm:)

2022. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem konkrétan az elejétől a végéig. Nekem 2014ben kezdett kialakulni akkor még csak halványabban, de mára már elég erős a kontraszt a két "szín" között. De mindenkepp fontolóra venném a bőrgyógyász felkeresését, talán az hozná a legnagyobb megnyugvást.

2022. júl. 14. 06:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Köszönöm a választ! Voltunk bőrdokinál, elküldte biopsziara, de ettől 1000%ig nyugtalanságot is hozott nekünk.

Rögtön azon agyal a párom hogy tuti bőrrákos. És a neten a nemi szervnél ilyen képet nem is látott még soha, mint amilyen neki van.

Szerintem nem változott, nem figyeltem annyira. A gondnak azt érzi, hogy az elhatárolódás a fehér és a barnánál, van ahol sötét barna lett. Mint egy hiperpigmentáció.

Csak azért is kérdeztem, hogy másnál is van-e/volt-e ilyen.

Tudom ez nem bőrgyógyászat, de eléggé stresszbe rakták ezért most 2 hónapot, hiszen a biopszia még 1,5 hónap, mire leveszik.

Doki nem sürgősbe írta a beutalót.

Lenne egyéb jele/tünete ha óriási a gond?

2022. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért azt le kell szögezni hogy a vitiligo nem egyenlő a bőrrákkal. Nekem egyszerűen úgy magyarázta el az orvos, hogy az alap termeszetes bőrszinen pigmenthiányos "fehér" foltok. A bőrrák az pedig pont az ellenkező. Ami leginkább ilyen "májfolt" - ra hasonlít. De nem vagyok bőrgyógyász, a saját tapasztalataim. Ha gondolod írj privátot, szívesen kifejtem ha van egy kis időm.
2022. júl. 15. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!