Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez vírus?

Lehet ez vírus?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel arra keltem hogy rohannom kell a wcre.... aznap meg 10-20x mennem kellett meg a viz is kijott belolem. Mintha ott is pisiltem volna.. vettem be 2 szenkapszulat meg aznap este, azota nem voltsm wcn, igaz csak hetfo 6 orakor ettem 3 falatot. Tegnap hoemelkedesem volt de mar nincs. A fejem faj hol kicsit hol nagyon. A hatam rohadtul faj, gondolom azert mert vasarnap,hetfot vegigfekudtem. Anyanak virusos akarmilye volt es azt mondta hogy egyik ismerosenek is ment a hasa. Ez lehet az v teljesen mas? Azert fura sztem mer a szentabletta mar nem kene hasson es elotte amit ittam 5 percre ra kinn is volt..

2018. jan. 23. 01:31
 1/1 anonim válasza:
100%
Igen az , egyél háztartási kekszet , igyál sok teát , szedj sok vitamint de mi előbb menj el orvoshoz . ilyenkor a tested próbál ki tisztulni figyelj a kellő folyadék menyiségre mert fennáll a kiszáradás veszélye is .! !
2018. jan. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!