Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nehéz ébredés jele lehet...

A nehéz ébredés jele lehet valaminek, vagy ez még oké?

Figyelt kérdés

Most nem arról van szó, hogy nyúzott vagyok reggelente, ki nem? De nagyon sokszor annyira mélyen alszom, hogy egyszerűen nem érzékelem az ébresztőórát, és úgy ébredek fel, hogy a telefonom kiírja, hogy 8 elmulasztott jelzés, amiből semmit sem érzékeltem, kipróbáltam már minden ébresztőhangot pedig. Tehát nem, nem nyomom meg a szundit sem. Volt, hogy a másik szobából jöttek át kinyomni a fejem mellett visító ébresztőt, akkor szóltak, hogy ez lehet, hogy nem oké.


Karácsonyra kaptam viccből egy új ébresztőórát, rádiós is, csipogós is, hangos is, de ez sem segít.


Nem szedek semmiféle gyógyszert, nagyon megkesíti az életemet - sokat kések, vagy vizsgák előtt annyira félek, szinte elaludni sem merek, mert mi lesz, ha nem kelek fel reggel időben... Nagyon rossz felkelni két órával később úgy, hogy nem hallottam semmit az ébresztőből.. így pl. az egyetemi államvizsgámat úgy tettem le, hogy előtte egy percet sem aludtam. Egyébként 8-9 óra alvással megvagyok, de minden nap szükség van ébresztőórára, telefonra, és fontosabb események előtt a családtagjaimat megkérem, hogy a vonalas telefonon is hívjanak fel.


Már annyira régóta fennáll ez a probléma, hogy megszoktam, hogy ilyen vagyok, de most felmerült bennem a kérdés, hogy ez vajon normális?


2018. jan. 24. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le korábban és kész. Nem alszod ki magad eléggé.
2018. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bluetooth fülhallgatót a fülbe, aztán akkor meghallod.
2018. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy működési zavart jelezhet. Endokrinológiai szakvizsgálat javasolt!


Beütöd a google keresőbe azt a szót, hogy "pajzsmirigy" és kidob jó néhány találatot - alulműködés, túlműködés tünetei, stb. stb.


Sikeres böngészést kívánok!

2018. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami. Alváslabor szakvizsgálat! Szívműködésed rendben van?!
2018. jan. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


A szivemmel elvileg nincs semmi gond, jó a vérnyomásom is, a pulzusom néha szaporább, mint kellene, de ezt leszámítva semmi gond. Szedek multivitamint is, egészésges vagyok, nagyon jól étkezem, 2-3 év alatt fogytam 40 kilót életmódváltással, ezért sem értem, hogy mi lehet a baj, nagyon tudatosan táplálkozom, sportolok is.

2018. febr. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!