Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek lehetnek HIV-fertőzés...

Ezek lehetnek HIV-fertőzés tünetei?

Figyelt kérdés
Tudom, ma mar volt egy ilyen kerdes, de az elozo nem en voltam! Csak az a kerdes juttatta eszembe, amitol mar regota felek. Es egyre jobban... Meg juniusban lefekudtem parszor egy pasival, akirol tudtam, hogy korabban drogozott (szerintem intravenasan is nyomta...), es gyakran valtogatta a szexualis partnereit. Nem hasznaltunk gumit, mert fogamzasgatlot szedtem, es szerelmes voltam, ezert nem torodtem a kockazatokkal. Most mar viszont felek. Junius vegen megszakadt a kapcsolat, de julius vegetol kezdve ossze se tudnam szamolni, hanyszor voltam beteg.. Augusztusban 2 hetig fajt a torkom, kohogtem (lazam nem volt), szedtem antibiotikumot, de igy is nagyon nehezen mult el. Utana ket het hasmenes. Eloszor az antibotikumkurara fogtam, de aztan osszel, es most telen ia volt tobbszor is par napos hasmenesem, valamint kb havonta, ha nem ket hetente lenathasodok, komolyan, mint akinek nincs immunrendszere. Bolcsodeben vagyok osztol gyakorlaton, szoval onnan is elkaphatok sok nyavalyat, de azert megis felek...foleg, mert korabban is beteges voltam, de azert kozel sem ennyire.

2018. jan. 26. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem mész el AIDS tesztre?
2018. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Videken lakok, ezert most el kene utaznom Pestre, de nem akarom a szuleimet beparaztatni, meg veluk elek...:( esetleg beszeljek a sraccal, hogy o tud-e valamit?
2018. jan. 26. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Az AIDS lappangási ideje hosszú.

Neved magadra, csak magyarázat miat írom:

Régen, amikor még bárcás pillangók voltak, elment az orvoshoz, aki megvizsgálta. Ha minden rendben volt, akkor bejegyzésre került a kiskkönyvbe, s a kuncsaft biztonságban érezhette magát.

Sajnos a HIV-vel másképpen van. Ha ma elmégy egy tesztre, s negatív, nem biztos, hogy három hónap múlva is az lesz.

Nálatok hosszú idő elmúlt már, de tüneteket is felsorolsz. Ezek egyáltalán nem biztos, hogy az AIDS-en alapulnak.

De a saját életed legyen a fontosabb, nem az, ki mit gondol, mit szólnak a szüleid stb.

Így senkivel sem szeretkezhetsz, mert megfertőzheted te is a partnered. Gondolom, nem vennéd a lelkedre.


Nem kell Pestre utaznod, mert ok helyen van szűrés országszerte.


[link]

[link]

2018. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a legtobb esetben hosszu a lappangasi ido, de utanaolvastam, es van, hogy korabban is jelentkeznek tunetek..:/
2018. jan. 26. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kimutathatóságra írtam, hogy lehet negatív lelettel is már fertőzött valaki.
2018. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Az immunrendszer tönkrevágható az antibiotikummal is, az étrendedről nem is beszélve.
2018. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet persze
2020. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!