Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS varok tanacsot. Erdemes...

SOS varok tanacsot. Erdemes privatban elmennem ortoped szakorvoshoz, ha a gerincbetegsegem mar regota tudott, es azt mondtak azon segiteni nem lehet, gyogytornazni kell?

Figyelt kérdés

Fajdalmas a baloldali csipom-medencem, pedig félev eltelt a sikeres csipopritezis mutetem ota. Mar csak 1ev mulva kell ujabb kontrollra visszamennem. A csipomutetre a bal labam nagy fajdalma miatt kerult sor, akkor mrt is csinaltak a gerinc-csiporol illetve a gerincemrol mar tobb esetben korabban.50 folotti korosztaly vagyok.Regen becsontosodott a deformitas. Amikor idoben lett volna senki nem szolt hogy baj van a hatammal pedig biztos lathato volt a bordapup.Csorok meszesedes csigolyak elcsavarodas, minden rossz van a gerincemmel.Csipomutet elott elmentem privat ortopedushoz hogy biztos legyek, nem a gerinctol faj a labam. Azt mondta, hogy a csipomutet 90%ban megoldja a fajdalmam. Fel elmult. Jarni mar tudok, a lab fajdalom csitult, de tovabbra is faj a csipom. A reumatologus azt mondta a csipolapat faj az asszimetria miatt. Most ujra kertem privatba masik gerincgyogyaszhoz idopontot. Hetfore. Ugyanakkor a csalafban azt mondjak, minek dobom ki a penzt, amikor fel eve vizsgaltak. A gerincem ugyse lehet kicserelni.

Kinomban kerdezem, vajon mas, mit csinalna a helyemben.

Jo lenne, ha vki elolvasna es tanacsot adna



#Geincgyogyasz
2018. jan. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

a gyógytorna miért nem segítség? mert önmagának kell befektetnie az energiát, nem mások csinálnak meg mindent? én eleve meg sem műttettem volna magam, hanem gyógytornáztam volna ezerrel. az életben még nem hallottam olyan műtétről, ami teljesen megoldott volna valamit.

hormonvizsgálatra is el kéne menni, miért meszesedik minden ennyire.

2018. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amiota elek gyogytornazok. Pedig van olyan mutet, rengeteg csipomutott el teljes eletet, csak azoknak jó a gerincuk.

Nem hinnem hogy a kerdesem a lustasagrol szol.

2018. jan. 27. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
ha fájdalom van, akkor addig kell utána járni, amíg meg nem oldódik. nem a családnak fáj, hanem Önnek. Menjen el az orvoshoz.
2018. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!