Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Dudor a hüvelyben? Menstruáció elmaradása?

Megjelent egy dudor a hüvelyemnél ami jól kitapintható. Azália fogamzásgátlót szedek ezért 2 hetente jött meg már 5 honapja így ment ez. Már 2-3 mensim kevesebb volt a megszokottnál és rövidebb ideig tartott. Legutobb meg elmaradt...csak par csepp jött. Tegnap már a közösülés is nehezen ment a parommal. Fájt. Hozzáteszem h féléve szültem. Február 6an megyek nődokihoz de nagyon aggódom..tudna valaki segíteni ebben h mi ez?☹☹☹ 20/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: nőgyógyászat, dudor, menstruáció elmaradás, fogamzásgátló, Azalia

 2018. jan. 27. 19:54  Privát üzenet  

A válaszok
Nem igazán normális, hogy 2 hetente jelentkezik vérzés gyógyszer mellett. Majd a doki biztosabbat mond.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. jan. 27. 21:02 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Gyogyszer közben vérzés azt jelzi az esetek 90%aban hogy nem elég a hormon a szervezetednek . Ilyenkor erősebbet szoktak adni általában mikor köztes vérzés van.

A kevesebb ver mensikor általában gondot nem jelent mert ez is a gyogyszer miatt van.

Az nekem is jóval kevesebb. De esetedben teljesen biztos hogy nem megfelelő a gyogyszer amit kaptál.

A dudorra nem merek semmit mondani mert nem tudok róla sokat. Nekem is volt de nem a huvelyemnel hanem a nagyajkam mellett . És nekem is nagyon fajt . Nekem az egy ilyen genny dudor volt és egy nyirokér tömte állandóan gennyel .:(

Már elmúlt hala istennek de van h előjön és faj. 1 év után tudtam kinyomni..



A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. jan. 27. 23:43 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Utána olvastam h van ilyen dudor ami összegyűjti a vért menstruációkor és visszaáramlik a testbe...ez meddőséget is okozhat...persze az interneten mindent ír...remélem nem komoly :(

# 3/5Időpont 2018. jan. 28. 10:59 Privát üzenet
Szerintem menj el dokihoz biztos hogy tud neked segíteni ebben, és ne félj nem leszel meddő ilyenre ne is gondolj

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. jan. 28. 12:14 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Utalom ezt a gyógyszert de amíg szoptatok nem szedhetek kombináltat....

# 5/5Időpont 2018. jan. 28. 22:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Menstruáció elmaradása?
Lányok! Előfordult már veletek ilyesmi? Kimaradt menstruáció; terhesség vagy hormonzavar? Mi állt a háttérben?!
A valtozokori menstruacio elmaradasa mikor es hogyan zajlott nalatok?
Milyen betegség lehet az, aminek ezek a tünetei: gyakori rosszullétek, hányás, hízás, menstruáció elmaradása, hangulatingadozások, sírás?
Későn csináltam a terhességi tesztet?
A menstruáció elmaradása után meghíznak a nők?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!