Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dudor a hüvelyben? Menstruáció...

Dudor a hüvelyben? Menstruáció elmaradása?

Figyelt kérdés
Megjelent egy dudor a hüvelyemnél ami jól kitapintható. Azália fogamzásgátlót szedek ezért 2 hetente jött meg már 5 honapja így ment ez. Már 2-3 mensim kevesebb volt a megszokottnál és rövidebb ideig tartott. Legutobb meg elmaradt...csak par csepp jött. Tegnap már a közösülés is nehezen ment a parommal. Fájt. Hozzáteszem h féléve szültem. Február 6an megyek nődokihoz de nagyon aggódom..tudna valaki segíteni ebben h mi ez?☹☹☹ 20/L

2018. jan. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán normális, hogy 2 hetente jelentkezik vérzés gyógyszer mellett. Majd a doki biztosabbat mond.
2018. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyogyszer közben vérzés azt jelzi az esetek 90%aban hogy nem elég a hormon a szervezetednek . Ilyenkor erősebbet szoktak adni általában mikor köztes vérzés van.

A kevesebb ver mensikor általában gondot nem jelent mert ez is a gyogyszer miatt van.

Az nekem is jóval kevesebb. De esetedben teljesen biztos hogy nem megfelelő a gyogyszer amit kaptál.

A dudorra nem merek semmit mondani mert nem tudok róla sokat. Nekem is volt de nem a huvelyemnel hanem a nagyajkam mellett . És nekem is nagyon fajt . Nekem az egy ilyen genny dudor volt és egy nyirokér tömte állandóan gennyel .:(

Már elmúlt hala istennek de van h előjön és faj. 1 év után tudtam kinyomni..

2018. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Utána olvastam h van ilyen dudor ami összegyűjti a vért menstruációkor és visszaáramlik a testbe...ez meddőséget is okozhat...persze az interneten mindent ír...remélem nem komoly :(
2018. jan. 28. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz biztos hogy tud neked segíteni ebben, és ne félj nem leszel meddő ilyenre ne is gondolj
2018. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utalom ezt a gyógyszert de amíg szoptatok nem szedhetek kombináltat....
2018. jan. 28. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!