Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hazirovos nem tart tovább...

Hazirovos nem tart tovább tappenzen?

Figyelt kérdés
December kozepen uzemi balesetem volt. Csuklo randulas, huzodas.Be is gipszeltek egy ideig. Ma mondta flegmatikusan a haziorvos h nem tud ezzel tovabb tartani tappenzen.. Mindtam neki h faj. Javult, de kicsit ranehezkedek, megeroltetem faj. A munkam olyan h mind ket kezemet kell hasznalni, balesetveszely eleg nagy. 1en mennem kell uzem orvoshoz, ő felulbiralhatja a hazirovost? Fonokommel mar beszeltem, ő is arra szamitott h minimum február kozepeig nem megyek. Miert hazudtol meg a haziorvos? Miert kell azt feltételezni h hazudok? Es ha faj, miert nem kukdd el tovabbi orvoshoz, illetve miert nem tart tappenzen? Az elso szolgalatom utan ha megfajdul ugyis vissza kell mennem, akkor mit csinal?
2018. jan. 29. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvosnak is megvan kötve a keze.Meg van adva,milyen bajjal meddig tud táppénzen tartani.Másfél hónap alatt rándulásnak simán meg kellene gyógyulnia.Ennyi idő alatt egy törés összeforr.Ha te még sem érzed ezt jónak,mutasd mrg egy traumatológusnak a csuklód.
2018. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!